מעבר לאתר המותאם
1

לפיד לנתניהו על גל עליות המחירים: "מחיר החמוצים עלה ב-4.8%"

איתי גדסי 1 Comment on לפיד לנתניהו על גל עליות המחירים: "מחיר החמוצים עלה ב-4.8%"

יו"ר יש עתיד, יאיר לפיד, תקף את ראש הממשלה בנימין נתניהו, על רקע גל עליית המחירים הצפויים להגיע בקרוב, על הצמיחה שמדבר עליה ראה"מ: "באיזה מדינה אתם חיים? אנשים כאן לא גורמים את החודש"

יו"ר יש עתיד היום בכנסת צילום: פלאש90
12:09
07.07.20
ישראל רובין No Comments on גפני על תקרית השוטרים עם הילדה: "קורא לשר לבט"פ לבדוק את הדברים"

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

בנאום במליאת הכנסת היום (שני) התייחס יו"ר 'יש עתיד' יאיר לפיד לגל עליות המחירים הצפויים בזמן הקרוב, לדבריו: "מה שביבי לא עשה עשר שנים ביוקר המחיה, כבר לא יעשה".

מחירי החמוצים עלו: "בפעם האחרונה שהתכנסנו כאן כדי לדון על כלכלה ועל יוקר המחיה עמד ראש הממשלה על הדוכן הזה והודיע שכל מי שכופר ברעיון שהכלכלה במצב נהדר הם חמוצים. מה שהוא קצת שכח זה שמחירי החמוצים עלו ב-4.8%, והחשמל עולה ב-8% והמים ב-4.5% ומזון עד 4.5% והסלולר ב-10-15%– וכל זה כשאין משבר כלכלי. כל זה כשיש כסף בקופה. מה שביבי לא עשה עשר שנים ביוקר המחיה, כבר לא יעשה"

לטענתו של לפיד: "לראש הממשלה זה לא באמת אכפת. כל הזמן הוא אומר המדינה פורחת. למי היא פורחת? מי פה גומר את החודש? מי פה יכול לקנות דירה? ההורים משלמים, במקרה הטוב, 3,000 שקל למעון יום, סטודנטים עובדים בשתי משרות. מי האנשים האלה שכל כך קל להם ושהכלכלה פורחת להם ושאין להם שום מאמץ לגמור את החודש? באיזה עולם דמיוני שהמצאתם לעצמכם הם חיים? סנט לפיד בנתניהו בסוף דבריו.

שר האוצר משה כחלון, התייחס היום לגל עליות המחירים ואמר כי הוא לא ייתן לזה לקרות.1 תגובות

מיין תגובות
  1. 1

    לפיד קופץ לכל עגלה ראינו אותו מצטלם עם אפוד צהוב, והופך את ההפגנה לפוליטית בעצם מעורבותו במחאה ובלשונו המצוחצחת כשדרן טלוויזיה כבר ימצא תירוץ על תמונתו העלובה באיפוד הצהוב כמחאה שתדוג לו קולות. הילד הזה עדיין לא גדל דיו כדי לעמוד בראש מדינה.