מעבר לאתר המותאם
  1

  ראה"מ נפגש עם שר המסחר הבריטי: "השותפה הגדולה ביותר באירופה"

  שלמה ריזל No Comments on ראה"מ נפגש עם שר המסחר הבריטי: "השותפה הגדולה ביותר באירופה"

  ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש בלשכתו בירושלים, עם שר המסחר הבריטי ליאם פוקס, ראש הממשלה התייחס להיקף הסחר עם בריטניה שהוא הגדול ביותר באירופה ועם כוונות להרחיבו לעוד תחומים. נתניהו ציין כי מלבד המסחר: "בריטניה וישראל הן שתי מדינות מאוד חזקות מבחינה טכנולוגית"

  נתניהו בפגישתו היום צילום: עמוס בן גרשום לע"מ

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  שיתוף פעולה. ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש היום (רביעי) עם שר המסחר של בריטניה ליאם פוקס, בלשכת רה"מ בירושלים. נתניהו ברך על הצעדים שישראל ובריטניה נוקטות על מנת שהסחר בין המדינות יימשך באותם תנאים ובכל מצב.

  ראש הממשלה נתניהו בפתח הפגישה: "אתה ידיד גדול של ישראל ותומך נלהב בידידות וביחסים הקרובים בינינו, שמסייעים לנו רבות כלכלית, ביטחונית ובהגנה על ערכינו המשותפים. אנו רוצים להבטיח שנמשיך להרחיב את הסחר ההדדי בינינו בכל תנאי. אני משאיר את התנאים הללו לכם".

  עוד אמר נתניהו: "אבל ישנו מסלול ברור של עלייה בהיקף הסחר בין שתי מדינותינו. שנינו מבינים את היתרונות וזה הולך וגדל. בריטניה היא למעשה שותפת הסחר הגדולה ביותר שלנו באירופה, ואחת משותפות הסחר החשובות ביותר שלנו בעולם. אנו מעריכים את הידידות ואת התקוות לעתיד וברוח זאת אני מקבל את פניך כאן".

  ראש הממשלה נתניהו הוסיף: "אנו חולקים משהו נוסף שבעיניי חשוב לסחר ולעתיד – אנו חולקים עוצמה טכנולוגית גדולה. אנחנו יכולים לעשות הרבה בנפרד, אבל אנחנו יכולים לעשות יותר יחד. בריטניה וישראל הן שתי מדינות מאוד חזקות מבחינה טכנולוגית".  0 תגובות