מעבר לאתר המותאם
  1

  ארקיע מתחדשת עם מטוס 321neo lr

  קובי פינקלר No Comments on ארקיע מתחדשת עם מטוס 321neo lr

  חברת ארקיע קיבלה בשבועות האחרונים את מטוס Airbus 321neo LR  הראשון בעולם ואחד משלושה המטוסים מדגם זה שיצטרפו לצי מטוסי החברה בתקופה הקרובה | מנכ"ל קבוצת ארקיע ניר דגן: "זהו ציון דרך משמעותי שיאפשר לארקיע, להציע ללקוחותיה טיסות ליעדים קיימים וחדשים במטוסים המודרניים והמתקדמים ביותר בעולם התעופה כיום"

  13:20
  25.01.21
  אבי רבינא No Comments on הגר"י יוסף: "יש להוקיע את אותם נערים פורעים מחללי שם שמים"

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  בטקס חגיגי שנערך קיבלה ארקיע את מטוס ה Airbus 321neo LR הראשון מבין שלושה שיצטרפו לצי המטוסים של החברה בתקופה הקרובה. זהו אירוע בעל משמעות גם עבור חברת איירבס שכן המטוס שהועבר לידי ארקיע, הוא המטוס הראשון מדגם LR Long range, הדגם החדש בעל צבר ההזמנות הגדול ביותר בקטגוריית המטוסים צרי הגוף של כל היצרנים. דגם A321neoLR הוא הגרסה החדישה ביותר של סדרת A321 הפופולרית של איירבס וייחודו במנועיו החדישים, בנוחות המקסימאלית, ובטווח טיסה המאפשר לטוס עד 8 שעות ברציפות.

  המטוס החדש כולל 220 מושבים במחלקה אחת. במטוסים החדשים יוצעו לנוסעים שרותי אינטרנט רציף וחיבור לרש וכן,  מותקנת מערכת בידור חדישה המשדרת תכנים של חברת HOT למכשירים האישיים של הנוסע (Bringyour own device).

  כאמור, בתקופה הקרובה יצטרפו לצי ארקיע שני מטוסים נוספים מסוג Airbus 321neoLR מטוסים אלו יצטרפו לצי מטוסי הסילון מדגם אמבראייר ובעתיד תצטייד החברה במטוסי איירבס נוספים. המטוסים החדשים מחליפים את מטוסי הבואינג 757 ששירתו את ארקיע ב 18 השנים האחרונות, יטוסו למגוון יעדים, חלקם יעדים אליהם טסה כיום ארקיע (ברצלונה, אמסטרדם, פריז, דבלין, נורבגיה, דנמרק, לונדון איי יוון, ויעדים פנים ארציים) וכן ליעדים חדשים ברחבי העולם.

  מנכ"ל קבוצת ארקיע ניר דגן: "מדובר בציון דרך משמעותי שיאפשר לארקיע להציע לנוסעיה טיסות ליעדים קיימים וחדשים במטוסים מודרניים שהם המילה האחרונה בטכנולוגיה בעולם התעופה כיום" קברניט המטוס אורן תבור זכה לתשואות כפיים רמות עם הנחתו בצורה מושלמת את המטוס בישראל. במהלך שנת 2020 עתידים להצטרף לצי ארקיע שני מטוסים רחבי גוף מדגם 330A.  0 תגובות