מעבר לאתר המותאם
1

נתניהו הודף: "במשבר – הציבור לא יכול להיות שותף להחלטה"

איתי גדסי No Comments on נתניהו הודף: "במשבר – הציבור לא יכול להיות שותף להחלטה"

ראש הממשלה בנימין נתניהו מנסה להדוף את הביקורת הציבורית כלפיו באשר להתנהלותו הרופסת מול חמאס ואמר: "יחד עם ראשי זרועות הביטחון, אני רואה את התמונה הכוללת של ביטחון ישראל, שאינני יכול לשתפה עם הציבור"

נתניהו צילום: יונתן סינדל, פלאש 90
9:43
31.05.20
הרב ברק בן ניסן No Comments on אור החיים יומי: גודל ההקפדה והעונש למדברים נגד צדיקים ועובדי ה'

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס היום למתיחות בדרום ואמר: "בעת שגרה, מנהיג חייב להיות קשוב לרחשי הלב של העם, ויש לנו עם חכם. אבל בעת חירום, בעת החלטות גורליות בתחום הביטחון, הציבור לעיתים אינו יכול להיות שותף לשיקולים המכריעים שיש להסתירם מהאויב מכל משמר".

נתניהו אמר: "ברגעים אלה, מנהיגות זה לא לעשות את הדבר הקל, מנהיגות זה לעשות את הדבר הנכון, גם אם הוא קשה. מנהיגות זה לעמוד לפעמים מול ביקורת, כשאתה יודע דברים חסויים ורגישים, שאינך יכול לחלוק עם אזרחי ישראל ובמקרה זה תושבי הדרום, שאני כל כך אוהב ומעריך אותם. אני שומע את קולם של תושבי הדרום. האמינו לי, הם יקרים לי, דבריהם חודרים ללבי. אבל יחד עם ראשי זרועות הביטחון, אני רואה את התמונה הכוללת של ביטחון ישראל, שאינני יכול לשתפה עם הציבור. הלוואי שהייתי יכול לשתף את אזרחי ישראל בכל מה שאני יודע, אבל בביטחון ישראל – רב הנסתר על הגלוי. אויבינו התחננו להפסקת אש, והם יודעים היטב למה".

נתניהו המשיך ואמר: "אינני יכול לפרט את תוכניותינו להמשך, אנחנו נקבע את התנאים והזמנים הנכונים למדינת ישראל, הנכונים לביטחון אזרחינו. אני מגיע לכאן מבית החולים, ביקרתי שם את משפחתו של לוחם גיבור, שנפצע בפעולה הסמויה שלנו ברצועת בעזה, בן למשפחת גיבורים. אני מצדיע לגבורה שלו ושל חבריו, לוחמי העלטה המופלאים, וגבורתם של טייסינו האמיצים, כולם גילו קור רוח ואומץ לב יוצאים מן הכלל. ומכאן אני שוב שולח תנחומים למשפחתו של סגן אלוף מ', גיבור ישראל".

ראש הממשלה הוסיף: "אנו עושים הכל למען ביטחון ישראל, באחריות, בשיקול דעת – בכל החזיתות. חיילי צה"ל פועלים בשליחותנו ביום ובלילה, בגלוי ובסתר, למען ביטחון מדינתנו. אנחנו נמשיך לעשות את הדברים הנכונים, הגלויים והנסתרים, למען ביטחון ישראל ולמען עתיד ישראל. זוהי תמצית המורשת שהנחיל לנו דוד בן גוריון, ראש הממשלה הראשון, קברניט התקומה, איש הספר והתנ"ך, איש החזון רב המעש – יהי זכרו ברוך ונצור בלב האומה".0 תגובות