מעבר לאתר המותאם
1

"אם חמאס לא יפסיקו את האלימות – נפסיק אותה בדרך כואבת"

איתי גדסי No Comments on "אם חמאס לא יפסיקו את האלימות – נפסיק אותה בדרך כואבת"

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס בפתח ישיבת הממשלה להתפרעויות בגבול הדרום ואמר: "אנחנו קרובים מאוד לפעילות מסוג אחר, פעילות שתכלול מכות עוצמתיות מאוד. אם יש לו שכל, החמאס יפסיק את האש ואת ההתפרעויות האלימות – עכשיו"

23:07
22.10.20
יעקב בלוך No Comments on צפו: אבי מן משיק סינגל חדש במוצ"ש חי

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס בפתח ישיבת הממשלה למתיחות בדרום, לחוק הגיוס, לתכנית לבטיחות נוסעי האופניים החשמליים ולשנת הלימודים האקדמית שנפתחה היום.

"בחמאס כנראה לא הפנימו את המסר", אמר, "אם הם לא יפסיקו את ההתקפות האלימות נגדנו, הן יופסקו בדרך אחרת והיא תהיה כואבת, כואבת מאוד. אנחנו קרובים מאוד לפעילות מסוג אחר, פעילות שתכלול מכות עוצמתיות מאוד. אם יש לו שכל, החמאס יפסיק את האש ואת ההתפרעויות האלימות – עכשיו".

באשר לחוק הגיוס, אמר נתניהו: "זהו חוק טוב, חוק מאוזן. הוא מאזן בין צורכי הצבא שהכין אותו, וכמובן צורכי הציבור החרדי. החוק הזה צריך לעבור, הגיע הזמן לשים אותו מאחורינו. זאת עמדתי, זאת צריכה גם להיות עמדת הממשלה, לטובת המדינה, לטובת הציבור החרדי, לטובת יחסי חרדים-חילונים. לכן אני קורא למועצת גדולי התורה שמתכנסת היום לקבל את ההחלטה הנכונה. החוק הזה טוב לישראל".

לאחרונה גברו הדיווחים על תאונות קשות שנגרמו לנוסעי האופניים החשמליים. נתניהו אמר: "הממשלה תאשר היום תוכנית לאומית להגברת הבטיחות לרוכבים על אופניים חשמליים, קורקינטים וכלים אחרים. זאת התגלתה כסכנה חדשה בכבישים, גם לרוכבי האופניים, גם להולכי הרגל, וגם לנהגים בכלי הרכב. אני מברך על העבודה המקצועית והמהירה שנעשתה במשרדי הממשלה, במשרד ראש הממשלה, משרד התחבורה, בתיאום עם המשרד לביטחון פנים, משרד המשפטים ומשרד הפנים. אני קורא לכל הרוכבים – רכבו בזהירות ורכבו באחריות".

לסיום אמר: "אנחנו פותחים השבוע את שנת הלימודים האקדמית. בשם כל שרי הממשלה אני מאחל ללמעלה משלוש מאות אלף סטודנטיות וסטודנטים – שנת לימודים מוצלחת. לימדו טוב ותפסו את העתיד – זה הולך ביחד".0 תגובות