מעבר לאתר המותאם
1

מרן הגר"י יוסף בכנס חיזוק: "אם אין תורה היצר הרע ינצח"

יעקב הרשלר 1 Comment on מרן הגר"י יוסף בכנס חיזוק: "אם אין תורה היצר הרע ינצח"

במהלך עצרת התעוררות שנערכה אמש בנתניה ביוזמת ארגון 'סטנדר', נשא דברים מרן הראשון לציון רבי יצחק יוסף שליט"א ועורר בדבריו על החשיבות העצומה ללימוד תורה כדי להתחזק ביר"ש

23:07
22.10.20
יעקב בלוך No Comments on צפו: אבי מן משיק סינגל חדש במוצ"ש חי

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

ערב יום כיפור: המונים השתתפו אמש בעצרת התעוררות שנערכה בעיר נתניה ביוזמת ארגון 'סטנדר'. הקהל הקדוש התכנס בבית הכנסת 'שונה הלכות' בעיר, והאזין בצמא לדברי החיזוק של הרבנים הגאונים שליט"א.

.את המשא המרכזי של הערב נשא דברים מרן הראשל"צ, רבי יצחק יוסף שליט"א שבירך את הפעילות החשובה של ארגון 'סטנדר' בקירוב עם ישראל. מרן עמד בדבריו על החשיבות העצומה שבלימוד התורה הקדושה, בכדי להתחזק ביראת שמים.

"אדם ילך להתפלל 3 תפילות ביום, יוציא ציציות בחוץ, יגדל פאות, ייסע לאומן, זה לא יעזור. אם אין תורה, היצר הרע ינצח אותו" והוסיף כי הדרך הנכונה ללימוד, היא אליבא להלכתא, וזו עצה גם לגברים וגם לנשים. אחרת, ניכשל בהלכות שבת, מאכלות אסורות ועוד.

מרן פנה אל הרב סבן שליט"א ועודד אותו לפתוח שיעורי הלכה גם לנשים וגם לנוער בכדי להגדיל תורה ולהאדירה. ובסוף דבריו עורר הציבור הקדוש לשלוח את ילדיהם לחינוך תורני, שרק כך יתחנכו להיות בני תורה, ימשיכו ללמוד בישיבות קדושות ויגדלו להיות יראי שמיים.

MSH_3199

רבה של נתניה, הרה"ג קלמן בר שליט"א נשא אף הוא דברי חיזוק והתעוררות לקראת יום הכיפורים. הרב הדגיש את החשיבות העצומה של התפילה בדורנו. בעוונותינו אין לנו בית מקדש ולא קורבנות, רק תפילה שבאמצעותה אנו יכולים לקרוע רקיעים ולהתחנן לריבון עולם שיחתום אותנו לשנה טובה ומתוקה.

רגע מרגש נרשם כאשר אחד החניכים הצעירים של ארגון 'סטנדר' ערך סיום מסכת 'סנהדרין' בפני הקהל הקדוש שפרץ בשירה ספונטנית לכבוד התורה הקדושה.

צילום: יצחק חן

MSH_31741 תגובות

מיין תגובות