מעבר לאתר המותאם
1

מפקד בחיל האוויר האיראני: ישראל לא חדרה לשטחנו

מוטי סבן No Comments on מפקד בחיל האוויר האיראני: ישראל לא חדרה לשטחנו

מפקד בכיר בחיל האוויר האירני הצהיר: כי מטוסי קרב ישראליים או כל מטוס זר אחר, לא הצליח לחדור לשטח איראן, בניגוד לפרסומים בעניין

מטוס ה-F35I מעל ביירות קרוב לרובע החיזבאללה, מבלי שהתגלה על ידי מערכות ההגנה צילום: דובר צה"ל
23:07
22.10.20
יעקב בלוך No Comments on צפו: אבי מן משיק סינגל חדש במוצ"ש חי

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

עיניים להם ולא יראו: מפקד בחיל האוויר האיראני, הכחיש היום (רביעי) את הדיווחים שפורסמו בכלי תקשורת בעולם, כי מטוסי החמקן F-35I חגו מעל איראן כמה פעמים מבלי שמערכות המכ"ם האיראניות זיהו אותם.

הגנרל האיראני מוחמד יוספי מושקאלוב דיבר גם על המטוסים האמריקאים והבריטים ואמר: "איראן דוחה בתוקף את הטענה המדוברת, בהתבסס על הוכחות וראיות. כיום מספר גדול של מטוסי חומקי מכ"ם, כולל מטוסF-35, F-22, U2 ועוד מגוון מטוסים, טסים סמוך לגבול במיצרי הורמוז, המפרץ הפרסי וים עומאן, אנו עוקבים אחר כל הטיסות במערכות הצבאיות"

עוד הדגיש הגנרל "כי איראן מפקחת על מהלכי האויב מחוץ לגבולותיה, ואף מזהירה כי אם מטוס עוין יחדור לשטחינו, הוא ייתקל בתגובה מהירה".

מוחמד הוסיף בניסיון להרגיע את הציבור האיראני: "אני מבטיח לכם שלא היו מקרים של תוקפנות וחדירות של מטוסי קרב עוינים עד כה".

יש לציין, כי בפרסומים של כלי תקשורת בעולם אז צויין, כי מפקד ההגנה האווירית באיראן, הודח מתפקידו לאחר שהתגלה כי מטוסי קרב ישראליים, חדרו לשטח איראן וחגו מעל המדינה זמן ממושך מבלי להתגלות.

 0 תגובות