מעבר לאתר המותאם
  1

  מסכם שנה • ח"כ מלכיאלי: "הבעיה בכנסת זה שנעשים פחות נגישים"

  עמית דניאל 1 Comment on מסכם שנה • ח"כ מלכיאלי: "הבעיה בכנסת זה שנעשים פחות נגישים"

  חבר הכנסת מיכאל מלכיאלי משוחח על השנה שחלפה ועל העבודה הפרלמנטרית המאומצת שבאה, לדבריו, על חשבון המשפחה | וגם, איך מתכוננים ליום הדין במסדרונות כנסת ישראל? • האזינו

  ח"כ מלכיאלי והמראיין, איתי גדסי
  21:01
  24.01.21
  קובי פינקלר No Comments on יהודי אבל מתקופת אובמה: מי מחכה ליוסי כהן בבית הלבן?

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  חבר הכנסת מיכאל מלכיאלי הגיע לאולפני "קול חי" לשיחת סיכום שנה עם איתי גדסי ודיבר על מגוון נושאים ביניהם, ההבדל בין להיות אדם פרטי לזה הציבורי, המעבר מחבר מועצת העיר ירושלים לחבר כנסת ישראל, תנועת ש"ס ואיך מתכוננים ליום הדין הקרב ובא, תוך כדי עבודה פרלמנטרית רצופה.

  "בעירייה יש לכל אדם נגישות אליך והטיפול הוא בבעיות פרטניות של אנשים. בכנסת לעומת זאת, אתה בעיקר מטפל בבעיות רוחביות ואתה פחות נגיש".

  בנוגע להבדל בין חבר הכנסת מיכאל מלכיאלי לר' מיכאל מלכיאלי הירושלמי, הפרטי, הוא אמר: "המעבר מאדם פרטי לאדם ציבורי בעיקר מתנקם בבית.. ב"ה זכיתי באשת חיל שלקחה על עצמה את הטיפול בבית. הילדים קוראים לי אבא של שבת. כי זה בעיקר הזמן שהם רואים אותי. אבל אין ספק ששליח ציבור משלם מחיר אישי יקר על כך", הוא אומר.

  וכנשאל בסיום הריאיון איך משלבים את ההכנה ליום הדין עם העשייה הפוליטית, ענה: "זה קשה מאוד אבל משתדלים לנצל כל רגע כדי להתחזק גם בימים אלו".

  האזינו לריאיון המלא:  1 תגובות

  מיין תגובות