מעבר לאתר המותאם
1

מאי גולן: "דירות יוקרה נוספות יירכשו וישוכנו שם מסתננים"

עמית דניאל No Comments on מאי גולן: "דירות יוקרה נוספות יירכשו וישוכנו שם מסתננים"

יו"ר תנועת העיר העברית מאי גולן מברכת על רכישת הדירות בשכונות היוקרה עבור מסתננים: "הם רגילים לראות מסתננים רק בשטיפת כלים במסעדות גורמה" • וגם, תוקפת: "בלי המאבק שלנו היו פה מליון מסתננים"

מסתננים | תמונת אילוסטרציה צילום: תומר נויברג, פלאש 90

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

מאי גולן, יו"ר תנועת העיר העברית, הנחשבת כבר שנים רבות למובילת המאבק בדרום תל אביב בהסברה ופעילות בינלאומית, סיפרה על הקשר שלה לרכישת דירות היוקרה על ידי קבוצת משקיעים יהודים מברוקלין וושינגטון במטרה לאכלס שם סודנים, כחלק מהמאבק על המצב בדרום תל אביב.

"בעבר ניסינו עם קבוצת משקיעים לרכוש דירות בשכונות יוקרה אך היו מגבלות בשכונות הללו. מסתבר שיש כללים ולא ממש מאפשרים לאכלס מסתננים בלתי חוקיים כל כך בקלות. אבל לאחרונה שמעתי את הסיפור על בקוצת המשקיעים של קרן בראשית שעושים עבודה נפלאה ואמנם לא הייתי קשורה לכך באופן אישי אך אני שמחה שזה קרה, לדבריהם, אחרי שצפו בראיון שלי באנגלית".

לדבריה, מספר דירות שנרכשו, עומדות ממש לפני אכלוס ומספר דירות נמצאות בהליך רכישה: "ברמת החייל ובמגדלי זיו כבר רכשו את הדירות ובקרוב יכנסו מסתננים לשם".

כשנשאלה האם היא שוקלת להתמודד למועצת העיר תל אביב ענתה גולן: "בעיריית תל אביב יש דיקטטורה שמאלנית. בלי המאבק שלנו היו בישראל מליון מסתננים ובגבול מצרים לא היתה מוקמת גדר. הצעתי בעבר, לשופטי בג"ץ לבוא לסופ"ש בדרום תל אביב, אך הם לא הגיבו", סיפרה.

האזינו:0 תגובות