מעבר לאתר המותאם
1

מצאו להם זמן: יותר משפחות עוברות דירה בחופש

דוד פיינגולד No Comments on מצאו להם זמן: יותר משפחות עוברות דירה בחופש

על פי נתוני דואר ישראל יש זינוק של 30% במעברי דירה בחופש הגדול | לפי ההערכות מדי שנה מתבצעים כ-300 אלף מעברי דירה

מעבר דירה | אילוסטרציה צילום: אדי ישראל, פלאש 90
19:14
20.01.21
שלמה ריזל No Comments on גו ביידן הושבע לנשיא ה-46 של ארה"ב: "יום של היסטוריה והתחדשות"

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

החופש הגדול מביא עמו זינוק של 30% במעברי דירה בחודשים יולי-אוגוסט לעומת שאר השנה, כך עולה מנתוני חברת דואר ישראל לקראת הקיץ. בחברת דואר ישראל, שמציעה שירות הפניית דואר לעוברים דירה, רואים בתקופה זו גידול במעברי כתובות של לקוחות. בחברה מעריכים כי מדי שנה מתבצעים כ-300 אלף מעברי דירה בישראל, כאשר שליש מבתי האב והעסקים אשר מבצעים שינוי כתובת, מצטרפים לשירות הפניית דואר שמוצע בדואר ישראל.

במסגרת השירות יקבלו הלקוחות במשך 10 חודשים את כל דברי הדואר אשר נשלחו עבורם באמצעות דואר ישראל מהמען הקודם לכתובת החדשה. במהלך תקופה זו הלקוחות יוכלו להתארגן בצורה רגועה, ללא לחץ נוסף הכרוך בעדכון שולחי הדואר הנמצאים עמם בקשר. ניסיון דואר ישראל מלמד שנדרש זמן לעדכן את כל שולחי הדואר הנמצאים עם הלקוח בקשר, שכן חלקם שולחים דוחות רבעוניים ודברי דואר במועדים שונים במהלך השנה. מחיר השירות – 59.9 שקל ל-10 חודשים, כאשר ארבעה חודשים ראשונים ללא תשלום.

חיים מזעקי, סמנכ"ל התפעול של דואר ישראל אומר: "אנו רואים מעברי דירה רבים של משפחות בתקופת החופש הגדול ולקראת פתיחת שנת הלימודים, וכתוצאה מכך גם גידול בהזמנת שירות דואר עוקב. השירות ניתן בכל 700 סניפי החברה וניתן להצטרף אליו בכל אחת מיחידות הדואר עם הצגת תעודה מזהה של הלקוח וכל בוגר מעל גיל 18 שהבקשה תקפה לגביו, עם הכתובת החדשה תוך הצגת אסמכתא לכתובת הישנה.0 תגובות