מעבר לאתר המותאםמסוק בשטח בית הכלא: הבריחה הנועזת מהכלא הצרפתי

מוטי סבן No Comments on מסוק בשטח בית הכלא: הבריחה הנועזת מהכלא הצרפתי

אסיר יצירתי ובעל תעוזה מיוחדת, הצליח להמלט מהכלא הצרפתי בעזרת שלושה שותפים שנחתו עם מסוק בשטח בית כלא, האסיר הצליח להמלט אך לא מדובר בבריחה הנועזת הראשונה שלו

21:51
22.02.20
קלמן טלר No Comments on "אנשים שאננים": רגע לפני הבחירות – טוקר בראיון מאולתר עם דרעי

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

אסיר עם רצון עז לחופש מסתבר יכול לעשות את הבלתי יאומן. בכלא הצרפתי נכלא אסיר בשם רדואן פייט, מסתבר שהוא נותן פייט לכל האסירים והסוהרים. האסיר המדובר נמלט אתמול (ראשון) מהכלא הצרפתי, מי שסייע לו לברוח מהכלא הם לא פחות משלושה חברים חמושים ומסוק שנחת בשטח בית הכלא.

על פי הדיווחים של המשטרה המקומית: שלושת השותפים הוציאו אותו מבית הכלא, של סאן אה מארן ליד פריז, הם טסו ונחתו בגנוסה פרבר צפון-מזרח של העיר פריז, משם נמלטו הארבעה במכוני מילוט שחיכתה להם מבעוד מועד.

חשוב לציין כי מדובר בעבריין מסוכן במיוחד, אשר בשנה שעברה נשפט ל-25 שנות מאסר בגין ביצוע מעשה שוד שנכשל וגבה את חייה של שוטרת. ז'אן פרנסואה פורגט, מזכ"ל איגוד בתי הכלא של המדינה, אמר כי העצור ריצה את מאסרו במחלקת בידוד, אך לא היו עליו אמצעי מעקב מיוחדים. עוד הוסיף, כי מסוק המילוט נרשם בבלגיה.

דובר המשטרה המקומית אמר: כי בבריחה הנוכחית לא הותקנו על האזיר אמצעי מעקב מיוחדים, דבר המקשה על איתורו כעת, המסוק שאיתו ברח האסיר נרשם בבלגיה. נקווה שסוף אסיר לתפיסה והפעם ילמדו הרשויות בצרפת לשמור על האסיר החמקמק טוב יותר, עד לניסיון בריחה הבא.

 0 תגובות