מעבר לאתר המותאם
1

סוף דוב: הדביבון ששיגע והדאיג את אמריקה במסע לא שגרתי

מוטי סבן 1 Comment on סוף דוב: הדביבון ששיגע והדאיג את אמריקה במסע לא שגרתי

דביבון אחד שהחליט להלחם על חייו, יצא למסע ארוך וגבוה במיוחד כדי לשרוד ולהגיע למקור מים. במהלך המסע על גורד השחקים הוא נחשף לעשרות אלפי צופים מודאגים שדאגו לשלומו כל העת.

10:49
23.10.20
ישראל רובין 2 Comment on הטיחה ביועמ"ש: "פרשת משפטים בושה" – ועוכבה לחקירה בשבת

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

מסע אחד של דביבון בארה"ב הסעיר רבים מהאזרחים שראו בו את גיבור היום. הכל החל בבניין נמוך קומה במינסוטה, דביבון הוא חיית מחמד נפוצה באמריקה, אותה חיה נתקעה בבנין הנמוך ללא יכולת להחלץ ממנו.

אלה שכאן מתחילה התפנית בעלילת גורד השחקים והדובון הנועז, משהבין הדביבון כי עליו להחלץ מהבניין בכדי למצוא מקור מים לשתייה, החל לטפס על הבניין הגבוהה גורד שחקים בעל 25 קומות, גולשים רבים הזדהו עם העקשנות הדביבונית וכתבו: החיים יקרים ושווה להלחם בעבורם.

עוברים ושבים שקלטו את הדביבון בתחילת מסעו – כשעבר לטפס את מלוא גובהו של המגדל – עצרו והחלו לצלם, מסעו של הדביבון החל להתפרסם ברשתות האינטרנט וצבר אלפי צופים החרדים לשלומו.

מסעו הדרמטי של הדביבון החל אמש (שלישי) ולפי הדיווחים המסע הסתיים בהצלחה בבוקר היום (רביעי), כאשר הדרמה כולה אורכת כ-20 שעות.

הדביבון שלא היסס להלחם על חייו לרגע הגיע בסוף המסע לראש המגדל רק ששם חיכתה לו הפתעה, המעריצים החדשים שצבר לכדו אותו במלכודת שהכינו לו מראש. הדביבון הועבר למקום בטוח שם סופקו לו ארוחותיו בשפע.

‏‏צילום מסך (119) ‏‏צילום מסך (120)

 1 תגובות

מיין תגובות