מעבר לאתר המותאם
1

כבל בירך "הגומל" במליאה ואמר לנתניהו: "ניצלת בנס"

איתי גדסי 2 Comment on כבל בירך "הגומל" במליאה ואמר לנתניהו: "ניצלת בנס"

ח"כ איתן כבל בירך ברכת הגומל במליאת הכנסת על הממשלה שניצלה: "הברכה היא עליך ראש הממשלה שניצלת בנס, אך אני מברך גם בשמם של השותפים שלך שחששו ללכת לבחירות"

כבל צילום: פלאש 90
11:13
02.07.20
בנצי לייזרוביץ No Comments on רובינשטיין תוקף: "אוזלת יד נוראית של הממשלה, הסנקציות לא מועילות"

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

במהלך הנאומים על תקציב המדינה, בירך ח"כ כבל ברכת הגומל על משבר הבחירות שהסתיים בלא כלום. "ברכה זו מכוונת בעיקר לך אדוני ראש הממשלה שבנס ניצלת, אתה וממשלתך. אני מברך גם בשמם של כל השותפים שלך לקואליציה שחששו לך".

"ליברמן – למרות שהוא לא רגיל לברך, הוא כבר התחיל לצלם תמונות של משרד הביטחון מהפחד שלא יחזור לשם. דרעי – הוא בטח מחכה למחר, ליום שמוציאים בו ספר תורה, ושם יברך. ליצמן – יעבור בשטיבלך באיצקוביץ' בבני ברק גם הוא כדי לברך הגומל. וכמובן, נפתלי בנט, המועמד לראשות הממשלה, שאולי יותר מכולם צריך לברך הגומל מהפחד שישתו לו את המנדטים בקשית כפי שנתניהו עשה לו אחרי שניגן וזימר בקול צורם ירושלים של זהב בכיכר רבין בבחירות האחרונות. יהיה צפוף מחר בבתי הכנסת".

ח"כ כבל הוסיף, "אדוני ראש הממשלה עמדת פה אתמול כאילו אתה המנצח, הסתלבטת עלינו, אך זה היה פייק ניצחון – הדאחקה היא עליך, לא עלינו. יותר מכל, מה הסתבר פה בעשרה ימים האחרונים? מסתבר שהשותפים שלך יותר חזקים ממך – הוציאו אותך קטן. ישנת על זה בלילה, והבנת שהסיפור באמת קשה עד כדי כך שהמשבר עשה אותך חולה. אם מישהו אחוז בהלה כאן, זה אתה אדוני ראש הממשלה. והשאלה שרצה אצלך עכשיו בראש היא, איך תשרוד את המשבר הבא?"2 תגובות

מיין תגובות
  1. 2

    לפיד – מה זה לברך?!