מעבר לאתר המותאם
1

ראשי חברת תדיראן ביקרו בבית מרן ראש הישיבה

קלמן טלר No Comments on ראשי חברת תדיראן ביקרו בבית מרן ראש הישיבה

בביקור מיוחד ב'משמרת השבת': ראשי חברת 'תדיראן': נרחיב את היצע מקררי 'אמקור' האיכותיים עם התקני שבת מהודרים | במסגרת הביקור התברכו ראשי החברה ממרן רה"י הגר"ג אדלשטיין שליט"א | רבני משמרת השבת חיזקו את ידי הנהלת החברה על כל פועלם למכירת מקררים כשרים ומהודרים לשבת

21:59
29.10.20
אסתי פלד No Comments on ליצמן: "מקווה שהיועמ"ש יסגור לי את התיק ללא אשמה"

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

ראשי חברת 'תדיראן' המשווקת את מקררי 'אמקור' הנוסטלגיים שמוכרים לכולם מבית אבא הגיעו לביקור מיוחד במשמרת השבת, הביקור מתקיים לרגל החזרה הנרחבת של המותג המוכר 'אמקור' והשיתוף פעולה שמקיימים ראשי החברה למכירת המקררים עם פתרונות מהודרים לשבת.

רבני 'משמרת השבת' חיזקו את ידי מנכ"ל החברה מר משה ממרוד ואת סמנכ"ל השיווק שלה מר דרור ריזנברג וציינו את העובדה ש'אמקור' הייתה החברה הראשונה ששיווקה מקררים עם פתרונות כשרים ליראי השם שומרי השבת וגם כיום ראשי החברה עושים מאמצים רבים לשיווק המקררים עם פתרונות כשרים ומהודרים לשבת.

במהלך הביקור עלו ראשי החברה עם רבני משמרת השבת לביתו של מרן ראש הישיבה הגאון רבי גרשון אדלשטיין שליט"א שבירך את ראשי החברה על פועלם למכירת מקררים כשרים ומהודרים לשבת וחיזק את ידי רבני 'משמרת שבת' הפועלים ללא לאות למציאת פתרונות כשרים לכל הדעות לשימוש במכשירי החשמל בשבת.

במוקד משמרת השבת ניתן לקבל מידע על כל דגמי המקררים והמקפיאים הנמכרים בחנויות וכן על פתרונות אפשריים במקום הצורך.0 תגובות