מעבר לאתר המותאם
1

נתניהו: דוחה את ההתקפות הארסיות כנגדי

איתי גדסי No Comments on נתניהו: דוחה את ההתקפות הארסיות כנגדי

ראש הממשלה התייחס היום להתקפות כנגדו ואמר: "דוחה על הסף; יכולים לחלוק אבל בצורה מכובדת"

נתניהו צילום: אבישג שאר יישוב
22:57
18.01.21
בנצי לייזרוביץ No Comments on התפללו: יולדת חרדית שנדבקה בקורונה נמצאת בסכנת חיים

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, נאם בטקס אזכרה ממלכתי לראש ממשלת ישראל הראשון, דוד בן גוריון ז"ל, בשדה בוקר ואמר: "שיתוף הפעולה הפורה שלנו עם מדינות ערב בדרך כלל הוא שיתוף פעולה סמוי, אבל אני מאמין שהקשרים איתם יוסיפו להבשיל ואני מאמין שהם יישאו פירות להרחבת מעגל השלום. בסופו של דבר זה יקרה, כי זה קורה כל הזמן מתחת לפני השטח".

"מי שמבקש לפגוע בנו – אנחנו פוגעים בו. מי שחותר להעמיד אותנו בסכנת כליה – שם נפשו בכפו. הבהרנו פעמים רבות שלא נשלים עם נשק גרעיני בידי איראן וגם לא נאפשר התבססות של כוחות איראניים בסמוך לגבולנו, באזור סוריה בכלל, ובכל מקום אחר. בזכות עמל הדורות יצרנו יש מאין, ולא ניתן להפוך את ה'יש' – לאין".

ראש הממשלה הוסיף ואמר: "הגדר שהקמנו לא רחוק מכאן בגבול מצרים, בלמה כליל את גלי המסתננים הבלתי חוקיים לארצנו וגם לנגב ואנחנו נחושים להוציא את אלה שנכנסו לכאן באופן בלתי חוקי ולהוציא אותם באופן חוקי".

נתניהו התייחס להתקפות כנגדו בתקשורת ואמר: "אני דוחה על הסף את ההתקפות הארסיות עליי ועל שותפים בממשלה כרוצחים בחליפות. אמרתי רק לאחרונה – יכולים להסכים, יכולים גם לא להסכים. אבל צריך לעשות זאת בצורה מכבדת והכלל הזה חל על כולם" אמר ראש הממשלה.0 תגובות