מעבר לאתר המותאם

דרמה בקואליציה הירושלמית: סיעת התעוררות פרשה

איתי גדסי No Comments on דרמה בקואליציה הירושלמית: סיעת התעוררות פרשה

סיעת התעוררות הירושלמית פרשה מהקואליציה • יו"ר תנועת התעוררות וסגן ר"ע ירושלים היוצא, עופר ברקוביץ: "אתמודד על ראשות העיר בראשות תנועת התעוררות"

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

לאחר חודשים של משבר פוליטי שהחל עם פרסום תוכנית החלוקה של ברקת לצד התנגדות עזה מצד חברי סיעת התעוררות בעיר ולאחר שפעל להצר את צעדי סגן ראש העיר עופר ברקוביץ וחברי סיעת התעוררות בעירייה קיים היום יו"ר התנועה עופר ברקוביץ וחברי הסיעה במועצת העיר מסיבת עיתונאים ובה הודיע על פרישת 'התעוררות' מהקואליציה ועל ריצתו לראשות העיר בראשות תנועת התעוררות.

כזכור לפני כשבועיים הגישה התעוררות עתירה מנהלית לבג"צ בדרישה להורות לברקת לחדול מהוראתו לגורמי המקצוע בשעיר שלא להיפגש עם סגנו וחברי מועצת העיר מטעם התעוררות. במקביל ניסיונות מצד התעוררות לשיח עם ראש העיר על מנת שיביא למשאל עירוני את תוכנית החלוקה שגיבש כשלו.

"ראש העיר שלנו כבר מזמן לא כאן" אמר ברקוביץ' "הראש בכנסת או בכלל בראשות הממשלה. ירושלים הופקרה לאינטרסים פוליטים צרים, לסדרי עדיפויות קלוקלים. מה שנכון לחוסנה הכלכלי, לציביונה, לעתידה; כל הדברים שהתעוררות נלחמת למענם מזה עשור- נסוג! אל מול דילים ומהלכים שאנחנו לא יכולים ולא צריכים לחיות איתם".0 תגובות