מעבר לאתר המותאם

  תיעוד: נשיא המדינה ביקר בסוכותיהם של הרבנים הראשיים לישראל

  בנצי לייזרוביץ No Comments on תיעוד: נשיא המדינה ביקר בסוכותיהם של הרבנים הראשיים לישראל

  נשיא המדינה, רובי ריבלין, ביקר בסוכותיהם של הרבנים הראשיים לישראל, מרנן הראשל"צ הגר"י יוסף והגר"ד לאו | גלריה

  14:44
  03.12.21
  קובי פינקלר No Comments on מערך ה-F 16 קורקע בעקבות תקלה בגלגל

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  נשיא המדינה ראובן ריבלין הגיע לביקור בסוכותיהם של הרבנים הראשיים לישראל.

  בביקור בסוכת הראשון לציון, הגאון הרב יצחק יוסף בשכונת סנהדריה בירושלים, הנשיא נועד עם הרב במשך שעה ארוכה והשיחה נסובה סביב האחדות במדינת ישראל. הרב ביקש מהנשיא לפעול למען חיזוק הצביון היהודי במדינת ישראל ולפעול להפחתת חילולי השבת בעבודות רכבת ישראל.

  בסוכתו של נשיא מועצת הרבנות הראשית הרב דוד לאו התארחו באופן מיוחד ולבקשת הרב, בני משפחת סלמון שאבי המשפחה, אלעד הי"ד, נרצח בליל שבת לעיני משפחתו, יחד עם הסב והדודה הי"ד.

  הרב הראשי אמר לנשיא כי המשפחה הזאת היא ההוכחה לפסוק "הפכת מספדי למחול לי" משפחה שאיבדה את היקר יותר מכל, אך ממשיכה ביתר שיאת להחזיק את המשפחה ולחזק את כל בני הבית קדימה כמסורת עם ישראל.

  הנשיא התרגש מהביקור של המשפחה ואמר כי חג הסוכות הוא חג שמקרב את כל עם ישראל זה לזה ואין מרגש מלחגוג את החג יחד בסוכת הרב הראשי שמקדיש חייו למען אהבת הזולת וחיבור עם ישראל למורשתו. הרב והנשיא דיברו על כך שבכל הסוכות בעולם ישנן תמונות של הכותל וירושלים, "חג הסוכות חג של קירוב לבבות ועלינו להתחיל לדבר זה עם זה ולא זה על זה, זה המסר שיוצא מכאן ומחג הסוכות בו כולם יחד יוצאים לחצר ומתחברים יחד".  0 תגובות