מעבר לאתר המותאם
1

משפחה בת 18 נפשות חולצה מנחל עמוד

בנצי לייזרוביץ No Comments on משפחה בת 18 נפשות חולצה מנחל עמוד

הדיווח אחר הצהריים, הנחיית ה"חבר הטלפוני" והחילוץ המיוחל: כך חולצה המשפחה לאחר שאיבדו את דרכם בנחל עמוד

10:53
05.06.20
הרב יהונתן ענבה No Comments on מידת הענווה \\ הרב יהונתן ענבה • האזינו

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

מתנדבי יחידת החילוץ גליל כרמל של משטרת ישראל חילצו הלילה משפחה בת 18 נפשות שאיבדו את דרכם בנחל עמוד והוקפצו לערוך חיפושים אחר שני צעירים שאיבדו את דרכם בהר מירון.

הכל מתחיל סמוך לשעה 16:00 הערב, התקבל דיווח ביחידת חילוץ גליל-כרמל מיערן של רשות שמורות הטבע והגנים אודות משפחה בת 18 נפשות (8 חודשים ועד 17 שנים) שאיבדו את דרכם בנחל עמוד. היערן הנחה את המשפחה טלפונית בכיווני ההליכה ובמקביל דיווח ליחידת החילוץ, התברר כי מדובר בזוג הורים ו-16 ילדיהם שטיילו בנחל עמוד ורצו להגיע להר מירון. המשפחה איבדה את דרכה לאחר ש"חבר טלפוני" הנחה אותם בכיווני ההליכה, כשהבחינו שאיבדו את דרכם התקשרו למוקד ה-100 ובמקביל דווח ליערן של רט"ג שאיתר את המשפחה .

עם רדת החשיכה הגיעו צוותי יחידת החילוץ אל המשפחה,סייעו להורים בדרכם אל מחוץ לתוואי הנחל לא לפני שסימנו את בני המשפחה באמצעות סטיקלייטים וציידו אותם בפנסים ומים. המחלצים נשאו את הפעוטות והובילו את המשפחה בצורה מאובטחת אל מחוץ לתוואי השטח.

לאחר מספר שעות חולצו בני המשפחה בריאים ושלמים ומיד הוקפצו מתנדבי יחידת החילוץ לערוך חיפושים אחר נער כבן 13 וצעיר כבן 25 שיצאו מהמושב מירון לטייל בהר מירון.

משטרת ישראל ומתנדבי יחידות החילוץ המשטרתיות ערוכים לתקופה זו ונמצאים בכוננות לתת מענה במידת הצורך לאזרחים הנקלעים למצב מסוכן.0 תגובות