מעבר לאתר המותאם

לאחר בחירתו: רא"ע רמלה בא להודות למרן חכם שלום כהן על תמיכתו

איתי גדסי No Comments on לאחר בחירתו: רא"ע רמלה בא להודות למרן חכם שלום כהן על תמיכתו

ראש עיריית רמלה הנבחר מיכאל וידל נכנס למעונו של נשיא מועצת חכמי התורה מרן הגר"ש כהן להודות לו על תמיכתו ולקבל את ברכת הדרך

ראש העיר הנכנס מקבל את ברכת נשיא מועצת חכמי התורה, מרן חכם שלום כהן
16:40
20.09.21
יונתן שורק No Comments on שמירה והישמרות בחג הסוכות

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

מיכאל וידל, מועמד הליכוד לראשות עיריית רמלה, שנבחר אמש ברוב מוחץ לאחר שזכה לתמיכת מועצת חכמי התורה, הגיע למעונו של נשיא המועצת מרן ראש הישיבה חכם שלום כהן בעיר העתיקה בכדי להודות לו על התמיכה בו ולקבל את ברכת הדרך.

וידל גולל בפני נשיא המועצת את המצוקה רבת השנים בכל ענייני הדת ומוסדות החינוך התורניים בעיר רמלה והבטיח לשנות את פני העיר ברמה התורנית, במבני הדת, ובפתיחת מוסדות חינוך למען הציבור המסורתי שומרי המצוות בעיר.

וידל הודה למרן ראש הישיבה על התמיכה לה זכה והסביר כי היה זה "קידוש השם גדול בעיר רמלה, כאשר כל ציבור הבוחרים עשה ופעל כפי הוראתו של מרן לקיים הציווי 'ועשית ככל אשר יורוך'". עוד אמר וידל כי אלפי הקולות של ש"ס הכריעו את הכף לטובתו ברוב גדול.

נשיא מועצת חכמי התורה, מרן חכם שלום כהן, בירכו בחום שיזכה להגשים את שאיפותיו להגדלת והרבצת התורה בעיר לעשות נחת רוח לקב"ה, ולהיות אהוב על המקום ועל הבריות. לראש עיריית רמלה התלווה בנו של המרא דאתרא רבי יחיאל אבוחצירא.0 תגובות