מעבר לאתר המותאם
1

נתניהו: "המטרה – למוסס את בסיס הרוב האוטומטי נגד ישראל באו"ם"

איתי גדסי No Comments on נתניהו: "המטרה – למוסס את בסיס הרוב האוטומטי נגד ישראל באו"ם"

ראש הממשלה ימריא הלילה לליבריה שבאפריקה שם הוזמן לנאום מול ראשי מדינות אפריקה • "הגוש העצום של חמישים וארבע מדינות אפריקה – הוא הבסיס של הרוב האוטומטי נגד ישראל באו"ם"

נתניהו נואם באו"ם צילום: קובי גדעון , לע"מ
23:31
12.07.20
איתי גדסי No Comments on ר"ע ביתר לשר הבריאות: "אין כאן ממשיכי דרך של יורם לס"

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר עם המראתו לליבריה לכינוס ראשי מדינות מערב אפריקה "אני יוצא עכשיו לוועידה של מדינות מערב אפריקה. זו הפעם הראשונה שהם הזמינו מנהיג של מדינה מחוץ לאפריקה כדי לנאום בפניהם, אני מאוד מעריך את זה. ישראל חוזרת לאפריקה בגדול. בעקבות הביקור שלי במזרח אפריקה אנחנו עכשיו במערב אפריקה".

"המטרה שלי היא בסוף למוסס את הרוב הזה, את הגוש העצום הזה של חמישים וארבע מדינות אפריקה שהוא הבסיס של הרוב האוטומטי נגד ישראל באו"ם ובגופים בינלאומיים. אני חושב שזו גם תעודת כבוד למדינת ישראל בדרך שבה הם מעריכים אותנו. זה מסע ארוך, אבל אנחנו צועדים בו בבטחה צעד אחר צעד".

"במקביל, התבשרנו בעוד בשורה חשובה. אני פניתי לפני זמן מה לממשלת נורווגיה ואמרתי לה להפסיק את המימון לגוף פלסטיני שמאדיר טרוריסטים פלסטינים, והם עשו זאת, אני מעריך את זה".

"פניתי גם לראש ממשלת דנמרק, שוחחתי אתו בעניין ארוכות, ובעקבות השיחה הזאת, בעקבות פנייתי, שגריר דנמרק בישראל הודיע שגם דנמרק מושכת את המימון שלה מהגוף הזה, וכך עשה גם האו"ם. גם כאן אנחנו במסע, וגם פה אנחנו צועדים קדימה בבטחה".0 תגובות