מעבר לאתר המותאם
  1

  גם בזק נערכת: תשתית סיבים נרחבת נפרסה במוקדי הסיור המתוכנן

  בנצי לייזרוביץ 2 Comment on גם בזק נערכת: תשתית סיבים נרחבת נפרסה במוקדי הסיור המתוכנן

  בבזק מודיעים כי נערכו לביקור טראמפ: מאות מטרים של תשתית סיבים אופטיים בטכנולוגיה מתקדמת • ומהם המיקומים שהוזמנו הקווים?

  אנטנה • אילוסטרציה צילום: נתי שוחט, פלאש 90
  16:26
  21.01.21
  ארי טננבוים No Comments on זמן אוויר: באיזה גיל הג'ירפה המבוגרת בעולם הלכה לעולמה?

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  בזק נערכת לביקור של דונלד טראמפ בישראל: "לקראת הגעתו של נשיא ארה"ב, דונלד טראמפ, לישראל ביום ב' הקרוב (22.05.17), פרסה בזק מאות מטרים של תשתית סיבים אופטיים בטכנולוגיה מתקדמת, במוקדי הסיור המתוכנן של הנשיא".

  באמצעות תשתית זו, יוכלו ערוצי התקשורת הישראליים והזרים לשדר דיווחים באיכות HD או איכות דיגיטלית SD בשידור חי. לטובת השידורים הדיגיטליים, הוזמנו בחברת בזק עשרות קווי תקשורת להעברת תכני וידאו, בין היתר ע"י לשכת ראש הממשלה.

  כל קווי התקשורת עוברים בקרה ושליטה מרכזית באמצעות החמ"ל הייעודי של בזק, שהוקם לקראת הביקור. החמ"ל הייעודי של בזק ינטר את פעילות צוותי התקשורת בזמן אמת ובנוסף, בזק תפעיל צוותים טכניים בשטח שיהיו זמינים לאורך כל הביקור וילוו אותו באופן רציף, זאת במטרה לספק מענה בזמן אמת במקרה של תקלות או שינויים שיחולו במהלך הביקור. כמו כן, הקימה בזק גם עשרות קווי תקשורת בפריסה ארצית עבור משטרת ישראל.

  בין המיקומים המבוקשים להקמת הקווים עבור שידור הביקור לאולפני הרשתות או להפצה לחו"ל בלטו נמל התעופה בן גוריון (בזמן ההמראה והנחיתה), בית הנשיא, בית ראש הממשלה, בנייני האומה, יד ושם, מוזיאון ישראל, כנסיית הקבר, מלון המלך דוד ועוד.

  בתוך כך, הקימה בזק חמ"ל תקשורת נוסף עבור חברת AT&T, המלווה את עשרות הכתבים הזרים שהצטרפו לנשיא בביקורו בארץ. בחמ"ל הותקנו עשרות קווי תקשורת ברוחבי פס גדולים במיוחד להעברת תכנים, קווי תקשורת להעברת וידאו, נקודות WiFi ומאות קווי טלפון.  2 תגובות

  מיין תגובות
   1. בזק זבל של חברה
    מור