מעבר לאתר המותאםהנגבי: "רה"מ לא עדכן אותי בדבר תחנת רדיו ציבורית למגזר החרדי"

איתי גדסי No Comments on הנגבי: "רה"מ לא עדכן אותי בדבר תחנת רדיו ציבורית למגזר החרדי"

הנגבי על התעקשות רה"מ להשארת חטיבת החדשות הישנה: "הבין שעשה טעות" • עוד אמר כי הוא אינו שמע על התכנת להקמת תחנת רדיו למגזר החרדי • ואומר "משרדי הממשלה יושבים על ניסוח חוק התאגיד בהתאם לסיכומים"

השר צחי הנגבי צילום: Marc Israel Sellem, POOL
על דברי השר דרעי שאמר כי רה"מ הבטיח שיוקצה רדיו למגזר החרדי במסגרת תאגיד השידור הציבורי, אמר "אני לא מודע לכך. אני מניח שראש הממשלה יעדכן אותי ברגע שהדבר הזה יצא לדרך" אמר.
23:55
30.03.20
איתי גדסי No Comments on בלימת הנגיף בריכוזים החרדים: כך זה יתנהל משלב הבדיקה ועד הבידוד

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

מ"מ שר התקשורת, השר צחי הנגבי, שוחח במהדורה המרכזית עם אבי מימרן בעקבות הסיכום שהושג בנוגע לתאגיד "הרשות השידור בזמנו איבדה את אמון הציבור" אמר "והממשלה באותה העת החליטה לפתוח גוף שידור ציבורי חדש. לאור העובדה שהיה נראה שהגוף הזה לא מכוון את עצמו לשקף את המגוון שבציבור, הוחלט כי הגוף יקום אך חטיבת החדשות תישאר בידי אנשים מנוסים וותיקים מרשות השידור"

על מימוש ההסכם, אמר "לצורך כך נדרשת חקיקה והמשרדים השונים מעצבים ומלטשים בעצם הימים האלה את נוסח החוק במטרה להשלים את החקיקה החדשה מהר כדי שהתאגיד כולל מערכת החדשות תעלה לשידור" אמר.

על השאלה מדוע מי שיהיו מפוטרים אלו החדשים של התאגיד ואילו הוותיקים של רשות השידור נשארים, אמר "ראש הממשלה הבין שעשה טעות ופעל לשנות את ההחלטה הקודמת".

על דברי השר דרעי שאמר כי רה"מ הבטיח שיוקצה רדיו למגזר החרדי במסגרת תאגיד השידור הציבורי, אמר "אני לא מודע לכך. אני מניח שראש הממשלה יעדכן אותי ברגע שהדבר הזה יצא לדרך" אמר.0 תגובות