מעבר לאתר המותאם
1

יו"ר ארגון ה-BDS ניסה להיכנס לישראל ונחסם

איתי גדסי No Comments on יו"ר ארגון ה-BDS ניסה להיכנס לישראל ונחסם

רשות האוכלוסין וההגירה והמשרד לנושאים אסטרטגיים מנעו אמש את כניסתו של יו"ר ארגון PSC לישראל בשל פעולותיו המתמשכות לקידום חרם נגד ישראל • מניעת הכניסה נעשתה בעקבות המדיניות שמובילים השר לנושאים אסטרטגיים ושר הפנים

כרזת BDS
23:45
12.08.20
קובי פינקלר No Comments on גנץ אימץ את המלצת כוכבי: מרחב הדיג בעזה יצומצם

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

רשות האוכלוסין וההגירה והמשרד לנושאים אסטרטגיים מנעו אמש את כניסתו של יו לנינג (Hugh Lanning), יו"ר ארגון PSC (Palestine Solidarity Campaign) לישראל. הארגון שבראשו עומד לנינג הינו ארגון הדה-לגיטימציה הגדול והמוביל בבריטניה ואחד הגדולים באירופה בכלל. הארגון פועל בשיתוף-פעולה הדוק עם ארגוני דה לגיטימציה נוספים כדי לקדם חרמות ופעילויות אחרות נגד מדינת ישראל. פעילי הארגון אף נטלו חלק בזמנו במשט המרמרה. באתר הרשמי של הארגון מופעיות קריאות רבות לתמוך בחרמות נגד מדינת ישראל.

פרט לקידום חרמות באופן אקטיבי ומתמשך, לנינג קיים קשרים עם ראשי החמאס בעזה. בשנת 2012 קיים לנינג ביקור בעזה ונפגש עם בכירי החמאס, ובראשם אסמאעיל הניה ופעילים נוספים. לנינג עצמו מקדם באופן עקבי ואישי חרמות נגד מדינת ישראל והוא אף נותן לכך ביטוי פומבי נרחב.

לאור האמור לעיל ובעקבות התייעצות שקיים הערב המשרד לנושאים אסטרטגיים יחד עם רשות האוכלוסין וההגירה ומשרד החוץ הוחלט למנוע את כניסתו של יו לנינג לישראל. לנינג צפוי לטוס חזרה לבריטניה בשעות הבוקר.

השר לנושאים אסטרטגיים גלעד ארדן אמר הערב כי משרדו, יחד עם משרד הפנים, מוביל מדיניות של מניעת כניסה לישראל מאלה הפועלים לפגוע בה: "מי שפועל נגד ישראל צריך להבין כי המציאות השתנתה. אף מדינה שפויה לא תאפשר כניסה לפעילי חרם מרכזיים שרוצים לפגוע בה ולהביא לבידודה".

שר הפנים אריה דרעי: "מי שפועל נגד ישראל ועושה הכל לפגוע בביטחונה חייב להבין שאנו מנהיגים מדיניות נחושה שלא תתעלם עוד מפעילים החותרים תחת קיומה. ההחלטה שהתקבלה הערב היא אמירה חד משמעית נגד פעילי החרם והחוק שעבר השבוע הכנסת הוא צעד נוסף בדרך ליישום מדיניות זו".0 תגובות