מעבר לאתר המותאם
1

שבת שירת התורה: חגיגה למאזיני קול חי לומדי הדף היומי

אתי קצבורג 2 Comment on שבת שירת התורה: חגיגה למאזיני קול חי לומדי הדף היומי

לומדי הדף היומי של קול חי חוו שבת מרוממת במלון חפץ חיים בהשתתפות הרב בנימין מילצקי והרב ישראל גליס • במוצש התקיים זיץ מיוחד בשידור חי • הגלרייה המלאה

עשרות משפחות נוספות שביקשו לשבות ולהשתתף בשבת הדף היומי [שמתקיימת זו השנה השניה], הופתעו לשמוע שאין מקום כי בתוך כמה ימים מאז הפרסום על השבת, הוזמנו כל החדרים

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

בשבת מיוחדת ומופלאה, שבת הוקרה ללומדי הדף היומי, חגגו והתעלו, מאות מלומדי הדף היומי ומאזיני השיעור היומי הקבוע של הרב בנימין מילצקי בכל בוקר ב'קול חי' ובני משפחותיהם שהשתתפו בשבת גיבוש שנערכה במלון 'ציפורי' בכפר חפץ חיים.

עשרות משפחות נוספות שביקשו לשבות ולהשתתף בשבת הדף היומי [שמתקיימת זו השנה השניה], הופתעו לשמוע שאין מקום כי בתוך כמה ימים מאז הפרסום על השבת, הוזמנו כל החדרים

בנוסף למגיד השיעור הרב בנימין מילצקי, השתתפו גם הרב ישראל גליס איש ירושלים ומגיש תוכניות בקול חי והחזן ר' אברהם אייזנשטט.

במוצאי השבת נערך זיץ' מיוחד ומרגש, בהשתתפות אריק דביר עם שירה וקלידים והחזן אברהם אייזנשטט שסחפו את הקהל הרב לשירים וריקודים בשבח והודאה להשי"ת.

במהלך השבת שמטרתה הייתה להגביר חילים לאוריתא, נמסרו 2 שיעורים בדף היומי, פנים אל פנים, מול הלומדים, ע"י מגיד השיעור הרב מילצקי ונאמרו על ידו דברי תורה וחיזוק במהלך כל סעודות השבת.

הרב גליס ריתק את הקהל בסיפורי מופת על ירושלים, בטיש טו בשבט מיוחד שנערך בליל שבת עד לשעות הקטנות, וכן ב-2 שיעורים במהלך השבת. החזן ר' אברהם איזנשטט כיבד את ה' מגרונו בכל תפילות השבת לעונג המתפללים.

המשתתפים הרבים הודו להנהלת 'קול חי' על השבת הנפלאה ולמנכ"ל המלון ר' אלי ציפורי שדאג לכל הפרטים הקטנים ולסעודות השבת הנפלאות ומה שביניהן.

רדיו קול חי העביר בשידור חי את הזיץ שנערך במוצאי השבת ובמהלכו הביעו השובתים בשבת הדף היומי את הרגשתם, התרגשותם ותודתם על שבת מיוחדת שכזו:

"אנחנו יוצאים מהשבת הזאת אנשים אחרים לגמרי מאשר נכנסו אליה", אמר בהתרגשות הרב ד"ר אלי שוסהיים ששבת עם משפחתו במקום, תוך שהוא מרעיף תודות ושבחים על מגיד השיעור הרב מילצקי, הנהלת רדיו קול חי ואלי ציפורי הבעלים של ציפורי בכפר.

צפו בתיעוד והאזינו לזיץ שהועבר בשידור חי ברדיו קול חי2 תגובות

מיין תגובות
  1. 2

    זכיתי ! להיות בשבת המיוחדת הזו וללמוד את שיעורי הדף היומי בשבת קודש! מפי מגיד השיעור הרב מילצקי שליט"א ובקול – חי!. תרתי משמע..[בדרך כלל אנו זוכים ללמוד את שיעורי השבת של המגיד שיעור, ביום שישי ברדיו קול חי,]

  2. 1

    שבת מדהימה בכל המובנים. התוכן הרוחני שיצק הרב בנימין מילצקי שליט"א בשיחותיו ושיעוריו המיוחדים, היה לעילא ולעילא.
    ממתינים כבר לשבת הדף היומי הבעל"ט.
    יישר כח.