למבורגיני, קלפי חרד"ק וולנטינה: אתי קצבורג מסכמת שבוע

  אתי קצבורג 3 Comment on למבורגיני, קלפי חרד"ק וולנטינה: אתי קצבורג מסכמת שבוע

  רגע שלפני שסגרתם שבוע והחלטתם 'כמה שמעמם היה, כל היום אלאור אזריה' קבלו את סיכום השבוע שלנו • רמי לוי, נשיכות תנינים ושביתות עצלנים מככבים בו • ואי אפשר לשכוח את מצב מרן הגראי"ל שליט"א, יניב בן משיח ושקיות גופיה

  למבורגיני | אילוסטרציה צילום: רוני שוצר, פלאש 90
  7:03
  28.02.24
  אתר קול חי No Comments on בבא קמא קי"ח \\ הדף היומי עם הרב מילצקי

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  השבוע הזה היה עמוס לכל אזרח במדינה שלנו , הוא היה גדוש חוויות ומושגים ואמוציות ודעות ופרשנויות ומה לא.

  אז ככה על קצה המזלג השבוע שלנו מאלף עד תו

  אלאור אזריה –  קודם כל זה בא' א' , גזר הדין הקשה שהסעיר את המדינה השבוע וקומם אזרחים רבים על חוסר הצדק שיצא לאור. אל תתפלאו אם בחודשים הקרובים נתעדכן על אחוזי השתמטות או עריקה גבוהים, או סתם חיילים שייקחו לעצמם 'גימלים'.

  ביבי – כמו בכל שבוע הוא באור הזרקורים ולעיתים בצד הפחות מחמיא, השבוע ישבו עליו חוקרים וניסו להוציא ממנו הודאות על דברים שאמיתותם מוטלת בספק גדול, ראש הממשלה בחקירות.

  גדול הדור
  – ר' אהרון לייב שטיינמן שליט"א הדאיג השבוע את העולם החרדי במצב בריאותו, וב"ה מצבו השתפר תודות לתפילות הרבות שהרעידו את אמות הסיפים.

  דכאון – עשו למילה הזאת שיימינג השבוע, הקצינו אותה, הפילו עליה את כל ההתאבדויות והטרגדיות שקרו השבוע, האשימו אותה, ואולי בכלל זה המוצא הכי נח לנסות להסביר דברים לעצמינו שאנחנו באמת לא מבינים???.

  הילד של כולנו – פתאום הפך לילד של אף אחד, כל התנהלות והכרעת הדין הוכיחה מעל כל ספק שהמשפט היה מוטה או מכור והתנהל ברשלנות.

  ולנטינה מהסופר – קופאית הסופר המיתולוגית הפכה השבוע לבנקא, דרכה עברו עשרות אלפי ניילונים ששווים הרבה מאד כסף, ואם נתקלתם במישהו/י ממש נחמד/ה הם העלימו עין מהעשר אגורות הראשונים.

  זאת חנוכה – מכל הפרושים ליום הזה אפשר לאמר עליו משהו אחד בולט מאד ,הילדים בחופשה, הבלאגן, הלכלוך, השעמום, הוכיחו מעל הכל שזאת בעצם חנוכה.

  חנוכה – בהרבה מבתי ישראל עדיין החג לא פג, אם זה החנוכיה שעדיין לא זזה מהאדן, או המשקל שעדיין לא זז מהגוף, או שאריות מהסטוקים של הריבת חלב שנקנו למילוי.

  טרגדיות– השבוע חווינו טרגדיות מצמררות של הורים וילדיהם , בסדר גודל בלתי נתפס, ולנו לא נותר אלא לחבק את יקירינו ולא להפסיק להודות לה' על כל הטוב שיש לנו. וגם על הרע.

  יניב בן משיח – גורמים שונים החליטו לפקפק בחרדיותו השבוע, מי הם אלא שמחליטים מי חרדי? ומדוע? ומהם הקריטריונים לחרדיות? שופטים עליך ישראל.

  כלא – שערי הכלא לא ננעלים , ובתי הכלא בישראל לא ירדו מהדיונים הציבוריים השבוע , ישב לא יישב, כמה זמן יישב, כמה ינכו לו על התנהגות טובה בכדי שיהיה אסיר תודה.

  למבורגיני – כולם מדברים על הלבוריגיני החדשה של הקבלן הנתיבות , מה ביקשנו כולה סיבוב??

  מעייני הישועה – בלי ספק שהוא היה בית החולים הפופולארי ביותר בשבוע זה עם 6 הודעות דוברות ועם כל עיני עמישראל שנשואות אליהם בציפייה על כל בדל מידע במצבו של מרן ראש הישיבה.

  נתוני הלמ"ס – בשנת 2065 שליש מהאוכלוסייה בישראל יהיו חרדים ,תזכרו את זה ותבינו מה הפחד הגדול מה'דוסים'.

  סופגניה  –במאפיות הפופולאריות מתקשים להפרד מזה, והן עדיין מופיעות על המדפים שמנמנות ומאושרות, אולי חלאס?

  עשר אגורות – עד חק השקיות אף אחד לא זכר שיש מטבע כזה, ופתאום הוא צץ חזרה בוהק, עם תחושת ניצחון על פניו כאומר "אני פה בשביל להשאר".

  פראמדיקיות חרדיות – השבוע סיימו 100 נשים קורס חובשות, אין ספק שמדובר פה במהפך ובשורה חדשה למגזר החרדי.

  צוק איתן – תוספת עצובה מאד למלחמה שלא הסתיימה עדיין בפועל, מותו של סגן חגי בן ארי שנפצע אנושות במלחמה, כואב.

  קלפים – משחק חדש במאה שערים בנושא החרדקים, מי הם? איך מזהים אותם, מישהו שם בלתי נלאה ורוצה לצרף להסתה שלו ילדים תמימים.

  רמי לוי – אזכרו אותו אינסוף השבוע, בלבלו את מבצעי העוף שלו במבצעי השקיות, ערבבו אותו עם חדר החקירות של נתניהו, כעסו עליו כמי שמכריח לקנות שקיות ניילון והוא? כהרגלו עובד על פתרון, עניין של ימים עד שנקבל ממנו הודעה על מבצע של שקית בשקל.

  שביתות – טרנד השביתות לא פוסק אף רגע, כחלק מאסטרטגיית התשה של האזרחים שלא אשמים מעבר לכך שבחרו לגור במדינה הזו, הנגע פשה באגד, במועצות המקומיות, ברכבות, ועוד היד נטויה. שבת שלום.?!

  תנין – השבוע ננשכה אשה ע"י תנין כשרצתה להצטלם איתו, נראה כי ללבוש לקוסט זה הדרך היחידה לסלפי עם תנינוש.  3 תגובות

  מיין תגובות
  1. 3

   אהבתי, אתי את כותבת טוב וחזק!