תכירו את בלדת התקווה של נתנאל בר יוחאי – כוכבים של אור

  אשר גרייבר 4 Comment on תכירו את בלדת התקווה של נתנאל בר יוחאי – כוכבים של אור

  עם למעלה מארבעים שירים שאותם כתב והלחין, נתנאל בר יוחאי כבר מתכנן את אלבום הבכורה שלו שמתעתד לצאת כבר בשנה הקרובה ויכיל בתוכו סגנון מזרחי / ים תיכוני

  18:23
  09.06.24
  פנחס בן זיו No Comments on שהחיינו: בעלי העסקים המובילים משתתפים בחנוכת המשכן החדש

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  הזמר והיוצר הצעיר נתנאל בר יוחאי, תושב העיר טבריה ואהוב הקהל המקומי, רק בן 18 אך את הסינגל הראשון שלו 'מבקש שתסלח לי' הספיק להוציא כבר לפני שנתיים ואיתו קיבל הכרהה נרחבת עם השמעות רבות, מאז הוא ממשיך לכתוב, להלחין ולהקליט באולפנים.

  במהלך הזמן הופיע בר יוחאי על במות יחד עם גדולי הזמרים מהם זכה לקבל ביקורות חיוביות וברכת הצלחה.הסינגל כוכבים של אור שנכתב והולחן ע"י בר יוחאי בעצמו מדבר על הימים שעוברים על כולנו לטוב ולמוטב.

  עם למעלה מארבעים שירים שאותם כתב והלחין, נתנאל בר יוחאי כבר מתכנן את אלבום הבכורה שלו שמתעתד לצאת כבר בשנה הקרובה ויכיל בתוכו סגנון מזרחי / ים תיכוני.

  מתוך השירים המוכנים ליציאה, בחרו בהפקתו של הזמר נתנאל בר יוחאי, להוציא דווקא את הבלדה הזו שמנעימה את האוזן בימות החורף הקרים ונותנת תקווה לימים טובים יותר!

  אל העיבוד המצוין הצטרפו טובי הנגנים על מנת שהתוצאה המוגמרת תהיה הטובה ביותר.  4 תגובות

  מיין תגובות
  1. 4

   המילה שקט בהתחלה- שומעים שם תיקון זיוף שהתחשמל… תתקנו!!!

   1. זה לא משהו במילה כניראה משהו עם הבלנס של השיר כי כשתחזירי שוב זה נישמע טוב אבל יותר מאוחר זה שוב קורה במקום אחר

   2. זה ההיפך מחישמול, זה 'גליצ'ה' שלו, כמו קערה – שהוא שוקע בה ועולה… סוג של שירה… יש אנשים שאוהבם גליצ'ות במיוחד בשירים מזרחיים. אני במקום הטכנאי שלו באולפן, הייתי מיישרת קצת את הגליצ'ות האלה, לפחות בחלק מקומות.