ההיסטוריה חוזרת • "המבקר" של המוסיקה החסידית שב לשידור

  עמית דניאל 6 Comment on ההיסטוריה חוזרת • "המבקר" של המוסיקה החסידית שב לשידור

  "המבקר" חוזר והפעם בהגשת אבי בלומנטל • מה הציון שקיבל שלומי גרטנר על תקליטו החדש 'מנחה' ומה יש לבלומנטל לומר על הפקת הדיסק?

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  היו אלו ימים בהם המוסיקה החסידית יצרה יותר דיסקים ופחות סינגלים והמכירות בחנויות המוסיקה היו גבוהות יותר, לפחות כך אומרים. אז, בכל מוצאי שבת, בתכנית "מוצש חי" עם מנחם טוקר, היה יושב באולפן עו"ד חנוך וינדרבוים ופורש את התרשמותו המוסיקאלית, הקפדנית משהו, בנוגע ללחנים, מילים, עיבודים ומבצעים של להיטים חדשים. שנים מספר לאחר שהפינה הופסקה מחשש עו"ד וינדרבוים כי הביקורת יכולה לגרום לירידה במכירות התקליטים ולהפסד שיכול להיווצר מכך ליוצרים, שב לכובע "המבקר" אבי בלומנטל שאומר כי היום חששו של וינדרבוים אינו קיים משום ש"אין בכלל מכירות" לדבריו.

  התקליט אותו סקר, בלומנטל, במקצועיות רבה, היה השבוע 'מנחה' של הזמר הבריטי, שלומי גרטנר. הדיסק החדש זוכה להצלחה מרובה ואם נקשיב לבלומנטל, אפשר להבין גם למה. "המון זמן לא נתקלתי בהפקה כה מוקפדת" הוא אומר ומוסיף "שלומי בא לשיר ולעשות טוב על הלב ולא מנסה לחקות אף אחד".

  כמו בכל פינה מימים ימימה יש לדיסק ציון מספרי בין 1 ל-10. מה הציון שקיבל גרטנר? האזינו:  6 תגובות

  מיין תגובות
    1. שינו את זה עכשיו..!!!

  1. 4

   מה עם התמונות של הקלימבה מהתוכנית לילה מנצח?

  2. 3

   כל מילה פנינה, חוץ משלא עשני גוי! השיר מתאים למילים במושלמות שאין כדוגמתו! כשאתה נמצא באיזשהו מקום, או אפילו באיזהו שלב בחיים שאתה מרגיש כמה טוב שלא עשני גוי, ובא לך פשוט לקחת את הרגליים ולרקוד, זה הלחן, זה המנגינה! ההרגשה הזאת משפריצה החוצה מהשיר!
   אני כל הזמן מדליקה את זה לילדים. זה הכי אמיתי שיכול להיות, זה מכניס את המילים לקישקעס- איך שאומרים!
   לדעתי זאת בחירה מושלמת לדיסק מושלם!!!