עמיר בניון עם סינגל חדש מתוך צמאה 3- 'בך ה' חסיתי'

  דוד קליגר 4 Comment on עמיר בניון עם סינגל חדש מתוך צמאה 3- 'בך ה' חסיתי'

  "הלחן של הניגון הזה 'דיבר אלי', שמעתי את התחינה שיש במילותיו של דוד המלך • למרות שהביצוע המקורי לניגון הזה הוא מאוד שמח ומלהיב, ברגע שפירקתי אותו ולקחתי אותו אחורה למקור שלו, שמעתי מישהו שפשוט זועק להשם

  10:08
  21.02.24
  מוטי הלפרין No Comments on מנחם שפירא ראש העיר? המהלך המפתיע נגד זייברט

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  עם תחילתו של חודש כסלו, עם הפנים לחג הגאולה י"ט בכסלו ובמסגרת ההכנות לקראת מופעי הענק של י"ט כסלו בבנייני האומה, יוצא סינגל חדש של הזמר עמיר בניון, שהוקלט במיוחד למופע י"ט כסלו שיתקיימו בעוד חודש בדיוק בבנייני האומה בירושלים.

  "אני חושב שהבחירה בניגון 'בך ה' חסיתי' הייתה הדדית" מספר עמיר בניון על החיבור עם הניגון.

  "הלחן של הניגון הזה 'דיבר אלי', שמעתי את התחינה שיש במילותיו של דוד המלך. למרות שהביצוע המקורי לניגון הזה הוא מאוד שמח ומלהיב, ברגע שפירקתי אותו ולקחתי אותו אחורה למקור שלו, שמעתי מישהו שפשוט זועק להשם.

  גם מבחינת המילים, אני מורגל במילות התהילים והרבה דברים עלו לי כששרתי את הניגון הזה. כשהתחלתי לשיר אותו, פתאום הבנתי את הפסוק הזה בצורה העמוקה ביותר שהבנתי אותו עד היום.

  בך השם חסיתי זה לדעת להודות בנפילות, להרים אותן אפילו, כדי להסתכל ולהתבונן בהם ולדעת מה לתקן. ולנסות להיות באמת דומה לקב"ה.

  דוד המלך שכתב את המילים האלו, רצה להגיד- "אין לי מקום מפלט מלבד השם", אני לא מחוייב לאף אחד. לא אכפת לי מה יגידו עליי, מה יחשבו עליי. אני לגמרי טוטאלי עם השם. אני מתחבר מאוד להרגשות האלו ומרגיש שהשיר הזה בוקע מהעומקים שלי".  4 תגובות

  מיין תגובות
  1. 4

   פשוט זיוף מושלם

  2. 3

   למה לקטרג יזה יפה מאוד קצת עיוות של הניגון אבל בסה"כ יצא מאוד יפה!