סמוטריץ' מחריף את הטון: "קואליציה זה לא גוליבר ושישים הגמדים"

  איתי גדסי No Comments on סמוטריץ' מחריף את הטון: "קואליציה זה לא גוליבר ושישים הגמדים"

  לאחר שהצביע נגד הקואליציה ואף תקף את ראש הממשלה ובעקבות כך נזרק מלשכת ראש הממשלה סמוטריץ' תוקף הבוקר את נתניהו "קואליציה היא לא גוליבר ושישים הגמדים. לחברי הכנסת יש עמדות ואידיאולוגיה"

  סמוטריץ' צילום: הדס פרוש, פלאש 90
  18:23
  09.06.24
  פנחס בן זיו No Comments on שהחיינו: בעלי העסקים המובילים משתתפים בחנוכת המשכן החדש

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  לאחר שהצביע בניגוד לעמדת הקואליציה בעד תוכנית הצפון של אראל מרגלית, בצלאל סמוטריץ' ממשיך לתקוף את ראש הממשלה נתניהו.

  אמש התקיים דיון בלשכת ראש הממשלה בנוגע לחוק ההסדרה ועמונה, בו השתתף גם שר החינוך נפתלי בנט. ח"כ בצלאל סמוטריץ' שהגיע ללשכת ראש הממשלה, נאלץ לשוב לביתו לאחר שנמסר לו שראש הממשלה מסרב שייכנס לפגישה.

  על פי הדיווחים ראש הממשלה זעם על סמוטריץ' בשל ראיון שנתן לעיתון הארץ בו אמר שנתניהו אינו איש ימין. "כשהשמאל בשלטון אפשר לדבר על חלוקת הארץ. כשהימין בשלטון, אין על מה לדבר. בא נתניהו ויצר מצג שווא, שלפיו יש קונסנזוס בין הימין לשמאל לגבי פתרון שתי המדינות. זה לא נכון, זה שוחק את התודעה וגורם נזק גדול מאוד לעמדות ולאינטרסים של מדינת ישראל" אמר סמוטריץ' לעיתון הארץ.

  אך גם הבוקר, ממשיך ח"כ בצלאל סמוטריץ' לתקוף את ראש הממשלה נתניהו, "קואליציה היא לא גוליבר ושישים הגמדים. לחברי הכנסת יש עמדות ואידיאולוגיה וכל עוד הדברים נאמרים בצורה מכובדת ועניינית זה לגיטימי". כתב בטוויטר.

  בראיון הבוקר בגל"צ סירב סמוטריץ' לחזור בו מהדברים, אך אמר כי "אם ראש הממשלה נפגע מהאמירה שלי אני מוכן להתנצל עליה".  0 תגובות