ח"כ אילטוב: ההצתות – תוצאה של הסתה פרועה של אחמד טיבי

  את תוצאות הקריאה למרד וההסתה חסרת האחריות הזו של ח״כ טיבי כנגד חוק המואזין וראש הממשלה, ראינו בשבוע שעבר במתקפת טרור ההצתות שפקדה את מדינת ישראל, מתקפה חסרת תקדים מסוג חדש שפשוט חצתה את כל הקווים האדומים.
  איתי גדסי No Comments on ח"כ אילטוב: ההצתות – תוצאה של הסתה פרועה של אחמד טיבי

  ח״כ רוברט אילטוב אומר כי "טרור ההצתות הוא תוצאה ישירה של ההסתה הפרועה של ח״כ אחמד טיבי" • "אני מקווה שהיועץ המשפטי לממשלה יפתח בחקירה פלילית נגד ח״כ טיבי"

  ליברמן ואילטוב צילום: מרים אלסטר, פלאש 90
  את תוצאות הקריאה למרד וההסתה חסרת האחריות הזו של ח״כ טיבי כנגד חוק המואזין וראש הממשלה, ראינו בשבוע שעבר במתקפת טרור ההצתות שפקדה את מדינת ישראל, מתקפה חסרת תקדים מסוג חדש שפשוט חצתה את כל הקווים האדומים.
  12:53
  04.03.24
  קובי פינקלר No Comments on 'כתר המערב': אוגדה 98 פתחה במבצע מקיף בשכונת חמד

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  יו״ר סיעת ישראל ביתנו, ח"כ רוברט אילטוב טוען כי טרור ההצתות נובע מהסתה פרועה של ח"כ אחמד טיבי. אילטוב מוסיף כי ״לפני כשבועיים, ח״כ אחמד טיבי התראיין לערוץ הטלוויזיה אל-מיאדין בלבנון, ערוץ טלוויזיה שיעי המזוהה עם ארגון חיזבאללה ואיראן.

  "ח״כ טיבי קרא באותו ראיון לפלסטינים וערביי ישראל להתמרד כנגד החוק שיזמתי, חוק המואזין והסית בצורה ישירה כנגד ראש ממשלה, בנימין נתניהו.

  אילטוב טוען כי "את תוצאות הקריאה למרד וההסתה חסרת האחריות הזו של ח״כ טיבי כנגד חוק המואזין וראש הממשלה, ראינו בשבוע שעבר במתקפת טרור ההצתות שפקדה את מדינת ישראל, מתקפה חסרת תקדים מסוג חדש שפשוט חצתה את כל הקווים האדומים. מדובר פה פשוט בנשק להשמדה המונית, בחסות ערוץ הטלוויזיה הלבנוני אל-מיאדין, ארגון הטרור חיזבאללה וח"כ אחמד טיבי.

  אילטוב קורא ליועמ"ש לממשלה לפתוח בחקירה פלילית נגד טיבי: "אני מקווה שהיועץ המשפטי לממשלה יקבל את בקשתי במכתב ששלחתי אליו לפני כשבועיים ויפתח בחקירה פלילית נגד ח״כ טיבי על הראיון שהעניק לאל-מיאדין, ראיון שהביא מיד למתקפה אכזרית כנגד מדינת ישראל. הצתה בעשרות מוקדים ביערות שנמצאים בתוך וסמוך לישובים מאוכלסים, זהו רוע מסוג שלא ראינו כמותו במדינת ישראל, דפוס התנהגות שמזכיר את ארגון המדינה האיסלאמית. אני אפעל בכל המישורים ואעשה את כל שביכולתי על מנת שאנשים כמו ח״כ אחמד טיבי ודומיו לא יהיו שליחי ציבור בכנסת ישראל״.  0 תגובות