מעבר לאתר המותאם
1

"הכנסנו קצת חוצפה למוסיקה והקלטנו" • יוני אליהב והמחרוזת

עמית דניאל 5 Comment on "הכנסנו קצת חוצפה למוסיקה והקלטנו" • יוני אליהב והמחרוזת

מחרוזת חדשה מבית יוני אליהב ותזמורתו יוצאת לדרך • בראיון לטוקר ב"זמן אוויר" מספר אליהב על השינוי שעברו השירים, האנרגיות שבמחרוזת וגם מפתיע בדרך מקורית להפצת הקליפ למי שאין וואטצאפ

ב"ה היה לי את הכבוד לשתף את שלומי דסקל, מיכה גמרמן, יוני זוויעהל, בערי וועבר ומקהלת 'זמירות'
18:30
07.07.20
אריאל שרפר No Comments on מועצת התכנון של יו"ש נדחתה; דגן: "מתקיימת הקפאת בנייה בפועל"

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

מחרוזות חתונות יוצאות מעת לעת אבל מחרוזת כזו נדמה שזמן רב לא שמענו. בתכנית "זמן אוויר" בדק מנחם טוקר את מניעיו של יוני אליהב להוציא את המחרוזת הבאה.

אחרי שאליהב נשמע נרגש ואף הודה בפה מלא על כך "אני מתרגש גם מהשיחה אתך וגם מהמעמד" אמר אליהב והסביר את הסיבות ואת מרכיבי המחרוזת "היום כשאנחנו שומעים מוסיקה חסידית אנחנו נהנים. שירים נפלאים ומתוקים ולי עלה רעיון להעתיק את הצורה בה אנחנו מנגנים את השירים הללו בחתונות, לדיסק. לקחת את השירים העדינים והמתוקים ולהכניס בהם מעט חוצפה ועיבודים שובביים ואנרגטיים. ב"ה אנשים אוהבים את זה ובמחרוזת ב"ה היה לי את הכבוד לשתף את שלומי דסקל, מיכה גמרמן, יוני זוויעהל, בערי וועבר ומקהלת 'זמירות'. כולם נתנו את כל הכח והכישרון שלהם למחרוזת הזו"

"מי שאין לו אינטרנט וואטצאפ" אמר אליהב "יכול לשלוח מייל עם בקשה ויקבל את הקליפ בשמחה. כתובת המייל היא: [email protected]"

לשאלת טוקר בעניין הקנסות המוטלים על תזמורות המופיעים לאחר השעה 11:00 בלילה ומפריעים את מנוחת הסביבה עונה אליהב "נורא. נורא. אבל מצד שני, בלי שאף אחד ישמע, כל המוסיקאים שמחים מזה" אמר בחיוך.

האזינו:

 5 תגובות

מיין תגובות
 1. 5

  וואוו!!!!!!!!!!!
  אין דברים כאלו, אחלה מחרוזת, אחלה ביצוע, פצצהההההההההההההההההההה!!!!!!

 2. 4

  מה החוצפה והשובבות בסך הכל אנרגתי זה לא חדש

 3. 3

  יוני אליהב עשית לנו את היום זה פשוט אלוף!