מעבר לאתר המותאםדנון קרא למועצת הביטחון לעצור את מימון האו"ם ל"בצלם"

איתי גדסי No Comments on דנון קרא למועצת הביטחון לעצור את מימון האו"ם ל"בצלם"

שגריר ישראל באו"ם, דני דנון, בדיון מיוחד במועצת הביטחון: "האו"ם מממן את 'בצלם', זו התערבות בוטה בדמוקרטיה הישראלית. אני קורא לעצור את המימון ולהפסיק את השימוש בכספי האו"ם כדי לפגוע במדינת ישראל"

את הפסוקים האלה, המופיעים בתנ"ך, אמרו היהודים אחרי שהוגלו מירושלים. את הפסוקים האלה אומר כל חתן בטקס חתונתו כבר מאות שנים." דנון אמר: "ההחלטה של אונסק"ו המכחישה את הקשר בין היהודים לירושלים היא כתם של בושה בדפי ההיסטוריה של האו"ם. הניסיונות לנתק את היהודים מארצם לא יועילו. אנחנו נישאר בארצנו ובירושלים
21:33
23.02.20
אסתי פלד No Comments on גדעון סער: "אני מופיע ערב ערב בכנסי הליכוד ומביע תמיכה בנתניהו"

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

מועצת הביטחון של האו"ם התכנסה היום (ד') לדיון מיוחד על המצב במזרח התיכון. בנאום חריף, שגריר ישראל באו"ם, דני דנון, תקף את הופעת נציגי "בצלם" מול המועצה ואמר: "בשנת 2016 שלושה גופים של האו"ם העבירו כספים למימון ארגון 'בצלם'. זוהי אינה מקריות, האו"ם מממן את 'בצלם' וארגונים נוספים בעלי אג'נדה ספציפית, זו התערבות בוטה בדמוקרטיה הישראלית המקודמת על ידי הגורמים האנטי-ישראליים שנמצאים כאן באו"ם." דנון קרא למועצת הביטחון לעצור את המימון הזה ודרש "להפסיק את השימוש בכספי האו"ם כדי לממן ארגונים קיצוניים הפוגעים במדינת ישראל". לדברי דנון "האו"ם מממן את אותם ארגונים קיצוניים ואז מזמין אותם לתת חוות דעת כביכול אובייקטיבית נגד מדינת ישראל".

השגריר פתח את דבריו בדיון בקריאת התפילה "אם אשכחך ירושלים" ואמר: "את הפסוקים האלה, המופיעים בתנ"ך, אמרו היהודים אחרי שהוגלו מירושלים. את הפסוקים האלה אומר כל חתן בטקס חתונתו כבר מאות שנים." דנון אמר: "ההחלטה של אונסק"ו המכחישה את הקשר בין היהודים לירושלים היא כתם של בושה בדפי ההיסטוריה של האו"ם. הניסיונות לנתק את היהודים מארצם לא יועילו. אנחנו נישאר בארצנו ובירושלים."

בסיום דבריו הציג דנון ארגז ובו דפי ההחלטות והדו"חות נגד ישראל מאז אוקטובר 2015: "זוהי ההוכחה לצביעות של האו"ם בנוגע לישראל. יותר אנשים נהרגו בסוריה בחודשים האחרונים מכל שנות הסכסוך הערבי-הישראלי, ולמרות זאת התקבלו פי 6 יותר החלטות נגד ישראל מאשר נגד יתר מדינות העולם יחד".0 תגובות