מעל 3,000 מטיילים ישראלים בחווית ראש השנה בחב"ד תאילנד

  צבי הדס 6 Comment on מעל 3,000 מטיילים ישראלים בחווית ראש השנה בחב"ד תאילנד

  לקראת ראש השנה ניתן היה להבחין כי גם ברשתות החברתיות המליצו רבים להגיע לחווית ראש השנה בבתי חב"ד, באמצעות סרטון הזמנה לראש השנה, שהופק על ידי חב"ד תאילנד, הסרטון זכה לצפיות רבות ועורר שיחה ברשת החברתית

  18:23
  09.06.24
  פנחס בן זיו No Comments on שהחיינו: בעלי העסקים המובילים משתתפים בחנוכת המשכן החדש

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  ראש השנה הוא לא רק זמן תחילת השנה, אלא חג מיוחד במינו במעגל השנה היהודי, שבו מדי שנה, גם הישראלים המטיילים בתאילנד רוצים לחגוג כמסורת היהודית.

  חודשי הכנה רבים הגיעו לסיומם, עם כניסת ראש השנה לכל אחד מארבעת בתי חב"ד הפרוסים בתאילנד הרחוק, בעיר הבירה בנקוק, בעיר הצפונית צ'אנג מאי, ובאיים פוקט וקוסמואי. זו כבר מסורת רבת שנים בקרב המטיילים בתאילנד, לתכנן את הטיול על מנת להיות בראש השנה, באחד מבתי חב"ד, המהווים מקור משיכה לישראלים במהלך כל השנה, בימי חול ובשבתות המפורסמות בבתי חב"ד תאילנד, ובמיוחד בחגי ישראל.

  במהלך החודשים האחרונים עבד במרץ רב צוות חב"ד תאילנד, בתכנון והפקת הסעודות והתפילות לראש השנה. השליח הראשי לתאילנד, הרב יוסף חיים קנטור מספר כי מדובר על מבצע לוגיסטי לא פשוט, במסגרתו שוכרים בחלק מבתי חב"ד, אולמות שיתאימו למספר המשתתפים הגדול, וכמו כן בחלק הגסטרונומי, מדובר על הכנת כמות גדולה של מנות מובחרות לסעודות החג. חשוב להבין כי על מנת להיערך בהתאם הוטסו כמויות של בשר וחומרים נוספים מיבשות אחרות ברחבי העולם במבצע לוגיסטי מורכב. שלטי ברכה נתלו לבאים, וסדר התפילה החגיגי של מנהגי החג הופק במיוחד עבור האירוע. על מנת להיערך למספר הגדול של האורחים, השנה נפתח אתר מיוחד ברשת, בו ניתן היה להירשם לסעודות החג, ובכך צוות חב"ד תאילנד יכול היה להיערך למספר המבקרים.

  מטיילים רבים מספרים כי תכננו את הטיול בהתאמה לשהייה בראש השנה סמוך לבית חב"ד, על מנת לקחת חלק בחוויה עליה שמעו ממטיילים אחרים שהיו שם בעבר. האוירה המיוחדת והמרוממת השורה במקום, מהווה מקור משיכה לישראלים המטיילים בתאילנד, ורוצים לטעום טעם של בית, הן בסעודת החג והן באוירה המיוחדת. כנראה שהתפוח בדבש מתוק הרבה יותר בבתי חב"ד.

  בשנים האחרונות אחד ממקורות המידע החשובים של המטיילים הוא הרשתות החברתיות, שם מעדכנים וממליצים המטיילים אחד לשני על אירועים ומקומות. לקראת ראש השנה ניתן היה להבחין כי גם ברשתות החברתיות המליצו רבים להגיע לחווית ראש השנה בבתי חב"ד, באמצעות סרטון הזמנה לראש השנה, שהופק על ידי חב"ד תאילנד, הסרטון זכה לצפיות רבות ועורר שיחה ברשת החברתית.  6 תגובות

  מיין תגובות
  1. 3

   איזה נס שיש את חב"ד

  2. 2

   יש להם פול זכויות