מעבר לאתר המותאם
1

מפגש על גג העולם • "עזריאלי" אירחה את התקשורת החרדית

צבי הדס No Comments on מפגש על גג העולם • "עזריאלי" אירחה את התקשורת החרדית

אנשי תקשורת ומובילי דעה במגזר החרדי התארחו במתחם האקסטרים הייחודי "עזריאלי 360", על גג המגדל העגול המתנשא לגובה 187 מטרים

צילום: יחצ עזריאלי
23:38
17.01.21
אסתי פלד No Comments on 30 שנה למלחמת המפרץ: ההתמודדות אז עם האיום הכימי והיום עם הנגיף הסיני

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

מפגש ייחודי ויוצא דופן, התקיים השבוע באחד המקומות הגבוהים במזרח התיכון, על גג העולם. ראשי ומנהלי קבוצת "עזריאלי", נועדו לשיח אישי ומרתק עם קבוצה מובילה של אנשי תקשורת ומובילי דעה במגזר החרדי והדתי.

המפגש הייחודי התקיים במתחם האטרקטיבי והמיוחד, הראשון והיחיד מסוגו בארץ, "עזריאלי 360", שנפתח בימי הקיץ על גג המגדל העגול של עזריאלי בתל אביב על שלל האטרקציות שבו. מנהלי קבוצת עזריאלי, נפגשו עם אנשי התקשורת ומובילי הדעה במגזר, וערכו שיח מרתק על הרגלי הצריכה במגזר, נתוני שיווק, פילוחי שוק ועוד.

את המפגש פתח מנכ"ל קבוצת קניוני עזריאלי מר ארנון תורן, אשר הודה לאורחים שטרחו והגיעו ואמר כי "המפגש המיוחד הזה, כאן בערב זה, הוא עוד נדבך חשוב בבניית הקשר המבורך בינינו לבין הקהל הדתי והחרדי. אתם, אנשי התקשורת ומובילי הדעה, מסייעים לנו להבין יותר מקרוב ויותר נכון את דרכי ההנגשה של הקניונים לקהל החרדי, לבנות את המשך שיתוף הפעולה היעיל והפורה ולחזק אותו".

הוא הוסיף ואמר כי "קבוצת עזריאלי מפעילה כידוע לכם רשת קניונים מסועפת ברחבי הארץ. כיום, מפעילה רשת עזריאלי 14 קניונים, רבים מהם קרובים לריכוזים חרדיים מרכזיים ומספקים שירות רחב לאוכלוסיה זו. אנו בקבוצת עזריאלי, שמנו לנו למטרה, להתאים את תמהיל החנויות, את המבצעים ואת המוצרים לצרכי הקהל הזה, ולחזק את הקשר ההדדי והמבורך עם ציבור הצרכנים המסור והנפלא הזה".

הוא הודה לסמנכ"ל השיווק של קבוצת עזריאלי מר עופר ירום, ולמשרד הפרסום והיח"צ "שחור ולבן" אשר רקם ביד אמן את הקשר המיוחד בין קבוצת עזריאלי לקהל החרדי, ואשר יזם והפיק את המפגש המיוחד. מר תורן סיים ואמר כי "כיום מציעה רשת קניוני עזריאלי מגוון גדול של פתרונות צריכה חכמים לכל הקהלים, ומהווה למעשה יעד מבוקש לקהל החרדי המבקש להתחדש ממגוון המותגים והמבחר, במחירים שפויים ומתאימים לתקציב המשפחה".

מנכ"ל משרד הפרסום "שחור ולבן" שמעון רווח, הודה גם הוא לראשי קבוצת עזריאלי על האירוח החם ואמר כי "אנו נפגשים כאן על גג המגדל, במתחם החוויות האטרקטיבי היחיד מסוגו בארץ. מכאן אנו רואים את העולם מגבוה בחוויה של פעם בחיים. אני רוצה להודות לכם שהגעתם להתארח כאן בערב זה, ויחד אתכם, שותפים וידידים, נמשיך בע"ה להוביל את שיתוף הפעולה למען הצרכן החרדי, להצלחת כולנו".0 תגובות