מעבר לאתר המותאםקנדה • ביהמ"ש זיכה חשודים שאיימו בביצוע פיגוע בבית כנסת

יוסי שבתאי No Comments on קנדה • ביהמ"ש זיכה חשודים שאיימו בביצוע פיגוע בבית כנסת

ביהמ"ש של פרובינצית בריטיש קולומביה שבקנדה, זיכה מסעיפי טרור שני חשודים שגילו בפני סוכן חשאי של המשטרה כי דנו באפשרות לרצוח ילדים יהודים בבית כנסת • רב בית הכנסת בעיר בשיחה ל'אתר קול חי': "החלטת השופטת תגרום לכך שיהודים יפחדו להגיע לבית הכנסת"

ארגונים יהודים בקנדה הביעו תמיהה על הזיכוי ,למרות הצהרתם הגלויה של החשודים על כוונתם לבצע פיגוע ,כי אף אם לא הייתה בידם יכולת פיזי הרי עצם ההצהרה מוכיחה על היותם מסוכנים לציבור
15:45
27.03.20
איתי גדסי No Comments on ח"כ מלכיאלי פנה לשרים; הממשלה סייעה לפנסיונרים העובדים

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

בית המשפט העליון של פרובינצית בריטיש קולומביה שבקנדה, זיכה מסעיפי טרור שני חשודים שגילו בפני סוכן חשאי של המשטרה כי בכוונתם להניח מטען נפץ בבניין הפרלמנט, ואף דנו באפשרות לרצוח ילדים יהודים בבית כנסת.

השופטת קבעה, כי המשטרה נהגה בדרך של תחבולה כדי לגרום להם להכין מטעני נפץ "בעולם יש מספיק טרוריסטים, איננו זקוקים למשטרה כדי שתייצר עוד אנשים שנדחקו לשוליים שאין להם היכולת או הנדרש המספיק כדי לעשות זאת בעצמם" כתבה השופטת בפסק הדין.

בתיעוד שהגישה המשטרה לבית המשפט נראים החשודים שזיהו עצמם עם ארגון אל קאעידה ומייסדו אוסאמה בן לאדן, אומרים כי הג'יהאד הוא חובה דתית על כל מוסלמי, וקראו למוסלמים להילחם בכל אמצעי שיש בידיהם נגד העולם המודרני.

ממסמכי בית המשפט עלה, כי החשודים דנו עם סוכן חשאי של המשטרה באפשרות של חדירה לבית כנסת כדי לרצוח ילדים יהודים ח"ו.

ארגונים יהודים בקנדה הביעו תמיהה על הזיכוי ,למרות הצהרתם הגלויה של החשודים על כוונתם לבצע פיגוע ,כי אף אם לא הייתה בידם יכולת פיזי הרי עצם ההצהרה מוכיחה על היותם מסוכנים לציבור.

הרב ידין רב בית הכנסת בעיר בריטיש קולומביה אמר בשיחה עם אתר 'קול חי' כי "החשש של היהודים במקום מהסיטואציה הזו הוא גבוה, למרות שביום יום המדינה כאן בטוחה, אך החלטת השופטת תגרום לכך שיהודים יפחדו להגיע לבית הכנסת, כי הרי איום בפיגוע כאן לא נחשב איום".0 תגובות