מעבר לאתר המותאםהאם עיריית ירושלים משתפת פעולה עם מיסיונרים?

יעקב גרודקה 2 Comment on האם עיריית ירושלים משתפת פעולה עם מיסיונרים?

תחקיר אתר 'קול חי' מעלה מידע חמור על שיתוף פעולה לכאורה של מחלקת הרווחה בעיריית ירושלים עם תנועה מיסיונרית בירושלים • ב'יד לאחים' מאשרים את המידע • ומהי תגובתה של עיריית ירושלים?

הטבלה לנצרות רח"ל | אילוסטרציה
ב'יד לאחים' מאשרים את המידע ומוסיפים כי "הגיעו אלינו עדויות רבות מאנשים שהפנו אותם מאגף הרווחה בעירייה למרכז המיסיונרי, דבר שהוא בהחלט חמור ביותר".
14:30
26.02.20
בנצי לייזרוביץ No Comments on מפכ"ל המשטרה בביקור במחוז הדרום: "מברך על שיתוף הפעולה עם צה"ל"

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

ראש העיר ירושלים ניר ברקת מרבה להצהיר על הדאגה לכלל תושבי עיר הבירה, חרדים וחילונים כאחד, אולם מתברר כי הוא דואג גם ל'יהודים המשיחים' שפועלים בניגוד לחוק.

תחקיר אתר 'קול חי' מעלה מידע חמור על שיתוף פעולה לכאורה של מחלקת הרווחה בעיריית ירושלים עם תנועה מיסיונרית המטיפה לנצרות הנקראת 'היהודים המשיחים', שדואגת כביכול לחלק אוכל לנזקקים שהגיעו דרך אגף הרווחה בעירייה, ובעצם לאחר שקונים את ליבם במצרכים הם מנסים לחבר אותם לנצרות, גם ב'יד לאחים' מאשרים את המידע.

ברחוב אוסישקין פינת רחוב נרקיס, במרכז העיר ירושלים, ישנו מבנה גדול המשמש את אחת מתנועות המיסיון ומהווה שלוחה לאחד מהמנזרים בעיר הקודש, שם בפעילות שקטה מתחת לפני השטח, ובתמיכה של העירייה, מגיעות עשרות משפחות שנשלחו ע"י אגף הרווחה בעיר, ומקבלות מצרכי מזון ביד נדיבה, ולאח"מ משתמש צוות התנועה בפרטים שאספו לטובת שידול לנצרות.

ב'יד לאחים' מאשרים את המידע ומוסיפים כי "הגיעו אלינו עדויות רבות מאנשים שהפנו אותם מאגף הרווחה בעירייה למרכז המיסיונרי, דבר שהוא בהחלט חמור ביותר".

אתר 'קול חי' פנה לעיריית ירושלים על מנת לקבל את תגובתם, אך הם העדיפו שלא להגיב עקב חומרת הדברים. מנגד, גורם בכיר בעיריית ירושלים אמר בשיחה עם 'קול חי' כי "מבדיקה ראשונית עולה שאין לעירייה כל קשר למוסד הזה, וכי לא קיים כל שיתוף פעולה בין כל גורמי הרווחה בעירייה לארגון האמור".

אך לדברי הגורם, ניתנה הוראה מגבוה לבצע בדיקה מעמיקה לגבי ההתנהלות במקום כדי למנוע עבירה על החוק ותמיכה בהטפת מיסיונריות.2 תגובות

מיין תגובות
  1. 2

    אין שום דבר דתי בעירית ירושלים, לא פלא

  2. 1

    לא שהם ניהיים נוצרים אבל הרעיון מזעזע יהודי נשאר לעולם יהודי