מעבר לאתר המותאם
1

שמות של חברי בית כנסת בארה"ב, ברשימת המוות של דעאש

דוד קורצוייל 1 Comment on שמות של חברי בית כנסת בארה"ב, ברשימת המוות של דעאש

סוכנות JTA  מדווחת: השב"כ האמריקאי תדרך מנהיגים יהודים לגבי שמות יהודיים הכלולים ברשימת המוות שהופצה ע"י ארגון הטרור דעא"ש • הרשימות מכוונות כנראה אל תומכי דאע"ש הנקראים תחת הכינוי "זאבים בודדים"

סמל דעא"ש
מה שגילתה את דבר קיומה של הרשימה זוהי קבוצת SITE, המנטרת פעילות טרור, "הרשימות מכוונות כנראה אל תומכי דאע"ש הנקראים תחת הכינוי "זאבים בודדים" שעלולים לחוש השראה שתוביל לביצוע התקפות", נאמר ברשת הקהילה הבטוחה.
23:31
12.07.20
איתי גדסי No Comments on ר"ע ביתר לשר הבריאות: "אין כאן ממשיכי דרך של יורם לס"

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

המחלקה לביטחון המולדת, זרוע הביטחון המתמודדת עם איום הטרור על אדמת ארה"ב, תדרכה מנהיגים יהודיים לגבי השמות היהודיים הכלולים ברשימת המוות שהופצה ע"י דאע"ש. כך מסרה סוכנות JTA. רשת הקהילה הבטוחה קשורה לפדרציות היהודיות של צפון אמריקה ולוועידת הנשיאים של הארגונים היהודיים הגדולים.

כ-200 מנהיגים יהודיים צורפו לשיחת ועידה שנערכה ביום שישי, אשר אורגנה ע"י "רשת הקהילה הבטוחה", זרוע הביטחון של הקהילות היהודיות בארה"ב. זאת, בתגובה לפרסומה של הרשימה הכוללת חברי בתי כנסת וכנסיות בין כ-1,700 השמות המופיעים בה. "שמותיהם של חברי בתי הכנסת נשלפו מאתרי בתי הכנסת וממקורות אחרים", כך לדברי רשת הקהילה הבטוחה.

מי שגילתה את דבר קיומה של הרשימה זוהי קבוצת  SITE, המנטרת פעילות טרור, "הרשימות מכוונות כנראה אל תומכי דאע"ש הנקראים תחת הכינוי  "זאבים בודדים"  שעלולים לחוש השראה שתוביל לביצוע התקפות", נאמר ברשת הקהילה הבטוחה. "אולם, עד היום לא דווחו תקריות שבהם אדם שקיבל השראה מדאע"ש תקף מישהו מהאנשים שמופיעים ברשימות האלו".

הרשימות מופצות באמצעות פורומים מקוונים. הנהלות האתרים המארחים בדרך כלל מסירות את הרשימות אולם הן נוטות לצוץ מחדש במקומות אחרים.1 תגובות

מיין תגובות