מעבר לאתר המותאם
1

הזוג החב"די שהחליט לעזוב את ארה"ב ולהשתקע באפריקה

שלמה ריזל 4 Comment on הזוג החב"די שהחליט לעזוב את ארה"ב ולהשתקע באפריקה

לאחר פעילות קבועה של חב"ד ב-20 השנים האחרונות במרכז אפריקה שכללה שליחת זוגות ובחורי ישיבות למדינות בכל היבשת בחגים • זוג חב"די יצא בפעם הראשונה בעוד שבוע להתגורר באופן קבוע בקניה שבמזרח אפריקה

הזוג, אברהם ושטערנא סופר מארה"ב פעלו במקום בפסח האחרון ולבקשת הרב שלמה בן טולילא רבה של מרכז אפריקה ושליח חב"ד, הם נעתרו לצאת למקום באופן קבוע.

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

לאחר פעילות קבועה של חב"ד ב-20 השנים האחרונות במרכז אפריקה שכללה שליחת זוגות ובחורי ישיבות למדינות בכל היבשת בחגים, זוג חב"די יצא בפעם הראשונה בעוד שבוע להתגורר באופן קבוע בקניה שבמזרח אפריקה.

קניה היא המדינה החזקה ביותר במזרח אפריקה ואחת החזקות מבין 54 מדינות היבשת כולה, ומשכך יש בה כמה עשרות משפחות יהודיות שמתגוררות בה באופן קבוע לצרכי עסקים, לצד מאות בעלי עסקים שנמצאים בה לעיתים בכל ימות השנה.

הזוג, אברהם ושטערנא סופר מארה"ב פעלו במקום בפסח האחרון ולבקשת הרב שלמה בן טולילא רבה של מרכז אפריקה ושליח חב"ד, הם נעתרו לצאת למקום באופן קבוע.

נו, ברור, אחרי שראש הממשלה בנימין נתניהו ביקר בשבוע שעבר באפריקה, הגיע הזמן להרחיב את הפעילות היהודית שם, ומה שאחרים לא עושים, שליחי חב"ד עושים במסירות וביעילות.4 תגובות

מיין תגובות
 1. 4

  יש שם כבר שליחי חבד יותר משנה
  שמוליק וחיה נוטיק.. זוג חסידי שעזבו את ביתם בכפר חבד שנה אחרי החתונה וגרים שם במסירות נפש עם 2 ילדים קטנים וחמודים…

 2. 3

  מי שבעצם סיפקו ביחד עם השלוחים באדיס אבבה באתיופיה הרב חביב ומשפחתו את המזון הכשר למשלחת

 3. 2

  מה? מוזר מאוד המידע שלכם לא אמין יש פרסומים של חבד בקניה כבר שנתיים שלוש, יש שם זוג מקסים שמוסר את נפשו.. לא יודעת למה מגיעים לשם עוד חברה אבל, ללא ספק שלהגיד ' פעם ראשונה' זה קצת מוזר. קיבלתם מידע לא אמין.
  גם מי שדאג לאוכל למשלחת של ביבי היו אותו בית חבד של הרב שמואל נוטיק שכבר שם תקופה.
  מוזר מאוד!

 4. 1

  טעות לעולם חוזרת – יש בעיר ניירובי שבקניה שלוחים הפועלים מזה כמה שנים הלא הם הרב שמואל נוטיק רעיתו וילדיו, הם והשלוחים למדינת אתיופיה באדיס אבבה דאגו לספק – גם הפעם – מזון כשר עבור המשלחת הממשלתית בנוסף לפעילות הענפה הממשיכה בכל ימות השנה כולם.