מעבר לאתר המותאם
1

מקלב דורש מכץ למנוע עבודות בשבת: "קיימת תסיסה בציבור"

איתי גדסי No Comments on מקלב דורש מכץ למנוע עבודות בשבת: "קיימת תסיסה בציבור"

בעקבות חשיפת אתר 'קול חי' על עבודות תשתית המתוכננות להיערך בכביש עוקף קריות תוך חילול שבת, פנה ח"כ אורי מקלב בבהילות לשר התחבורה, בדרישה להפסיק את העבודות לאלתר • "אי אפשר לעבור על כך לסדר היום"

כביש מהיר | אילוסטרציה צילום: נתיבי ישראל
קיימת כבר תסיסה בציבור בגין חילולי השבת הנרחבים הללו, שהולכים ומתרבים לאחרונה, תוך רמיסת שבת קודש בריש גלי ובראש חוצות
23:01
04.07.20
דוד קליגר 1 Comment on גמר 'הקלידנים': זה קורה עכשיו בשידור חי • צפו ובואו להצביע

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

חבר הכנסת אורי מקלב פנה בבהילות לשר התחבורה ישראל כץ, בשרישה לעצור את חילולי השבת בעבודת התשתיות בכביש 22. "אבקש התערבותך המיידית לדחיית העבודות הללו, וביצוען רק לאחר שבת", כתב.

מכתבו של מקלב מגיע בעקבות חשיפת אתר 'קול חי', לפיה חברת נתיבי ישראל תבצע עבודות תשתית ותחזוקה בכביש 22 עוקף קריות, סמוך לקרית אתא, בשבת קודש פרשת חוקת.

מהודעת משטרת התנועה עולה, כי הכביש ייחסם מיום שישי ועד ליום ראשון לפנות בוקר, לצורך עבודות התשתית. בהודעת המשטרה נאמר כי ניידות תנועה של מחוז חוף וזרוע מבצעית של אגף התנועה ייבצעו הכוונות תנועה.

בפנייתו לשר התחבורה, מדגיש מקלב את חילולי השבת ההולכים וגוברים: "אציין ואדגיש כי קיימת כבר תסיסה בציבור בגין חילולי השבת הנרחבים הללו, שהולכים ומתרבים לאחרונה, תוך רמיסת שבת קודש בריש גלי ובראש חוצות".

2016-07-07-PHOTO-00003332

יצוין כי אתמול התקבלה הידיעה בקרב רבנים ואישי ציבור בצפון, בהתמרמרות רבה, והם קראו לחברי הכנסת החרדים, להתערב ולמנוע את חילולי השבת המיותרים. "יש מספיק מתי לעשות עבודות. זה לא חייב להתבצע בשבת קודש" אמרו.

'נתיבי ישראל': העבודות בשבת יתבצעו על ידי בני מיעוטים0 תגובות