מעבר לאתר המותאם
1

הלוגו של המשרד החרדי מעטר את מכתבי עיריית אשדוד

דוד לזר No Comments on הלוגו של המשרד החרדי מעטר את מכתבי עיריית אשדוד

לפני כמה חודשים פרסמה עיירית אשדוד על תחרות מיתוג לוגו סמל חדש לעיר, לרגל מלאות 60 לעיר החמישית בגודלה בארץ • כעת נודע כי הזוכה המאושר הוא משרד פרסום חרדי

"שמחנו שתושב העיר זכה, גאווה לעירינו אשדוד על המצאות משרד מוצלח בעיר כיוון הדרך למיתוג, והיצירה המפוארת תלווה אותנו כנראה ל100 השנים הבאות, ושמח אני לפגוש אותך ולראות שבני תורה הגיעו ליצירת מופת ולהצלחה, עלה והצלח, בשם תושבי העיר תודה והוקרה".
10:01
27.11.20
צבי טסלר No Comments on במקביל לפתיחת הקניונים: 1,072 נדבקים חדשים

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

לפני כמה חודשים פרסמה עיירית אשדוד על תחרות מיתוג לוגו סמל חדש לעיר, לרגל מלאות 60 לעיר החמישית בגודלה בארץ. התחרות פורסמה בכל המדיות ברחבי הארץ.

אלא שמי שזכה בתחרות הוא משרד המיתוג החרדי 'כיוון' בבעלותו של שמואל יהודה אויש שסיפר היום בהתרגשות, כי "החלטנו להתמודד, ואנו שמחים על ההחלט, כי ב"ה זכינו להתמודד מול מעצבים מכל הארץ, כשההגבלה היא על הצעה אחת בלבד לכל יוצר. לאחר חודשיים התבשרנו שזכינו במקום הראשון ומיתוג הלוגו שלנו היה המוצלח ביותר, ברוך השם".

"בפגישה שהתקיימה עם דובר העירייה מר משה דרור, סיפר לנו שהמיתוג הנבחר זכה במרבית הקולות הרבה מעבר לכל השאר, כך שלא נשארה התלבטות מהו הלוגו החדש, כיום הלוגו מעטר כבר את מכתבי העירייה ונמצא בשלבי הטמעה בכל רחבי העיר", המשיך לספר.

unnamed

בשבוע שעבר התקיימה פגישה עם ראש העיר מר יחיאל לסרי בלשכת ראש העיר בבניין העירייה יחד עם צוות משרד המיתוג כיוון, בית היוצר ללוגו הנבחר.

בדבריו שיבח ראש העיר את היצירה ואמר כי " פרסמנו את דבר התחרות בכל רחבי הארץ התמודדו על היצירה עשרות משרדים גדולים בתי ספר לפרסום ומעצבים בעלי שם מכל רחבי הארץ, ובגלל הרצון להיות אובקיטים ולא משוחדים כל היצירות הוצגו לשופטים ללא שמות, וכאמור הלוגו נבחר ברוב קולות, ומאוד רצינו לדעת מי המשרד הגדול שזכה ביצירת הפאר".

עוד הוא הוסיף כי "שמחנו שתושב העיר זכה, גאווה לעירינו אשדוד על המצאות משרד מוצלח בעיר כיוון הדרך למיתוג, והיצירה המפוארת תלווה אותנו כנראה ל100 השנים הבאות, ושמח אני לפגוש אותך ולראות שבני תורה הגיעו ליצירת מופת ולהצלחה, עלה והצלח, בשם תושבי העיר תודה והוקרה".0 תגובות