מעבר לאתר המותאם
1

דרמה בתקשורת החרדית: אנשי עסקים רכשו 33% מ'קו עיתונות'

איתי גדסי 1 Comment on דרמה בתקשורת החרדית: אנשי עסקים רכשו 33% מ'קו עיתונות'

אנשי עסקים רכשו 33% מ"קו עיתונות" לפי שווי של 22 מיליון ש"ח • חיים כהן מי שהיה מקורבו של מרן הגרי"ש אלישיב זצ"ל מונה ליו"ר הדירקטוריון • המו"ל אריאל קוניק יישאר בתפקיד מנכ"ל

רשת "קו עיתונות" כוללת את רשת המקומונים, עיתון "כל ישראל" ואתר כל הזמן. והעורך הראשי שלה מזה 14 שנה הוא ינון פלח.

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

עסקת ענק נחתמה היום בין רשת המקומונים "קו עיתונות" לבין קבוצת אנשי עסקים מדרום אמריקה אותם מייצג חיים כהן, מי שהיה משב"ק של מרן הגרי"ש אלישיב.

קבוצת המשקיעים בראשותו של חיים כהן רכשה 33% ממניות "קו עיתונות" לפי שווי שוק של 22 מיליון ₪. וכהן ימונה ליו"ר הדירקטוריון ב"קו עיתונות". המו"ל אריאל קוניק יישאר מנכ"ל הרשת.

רשת "קו עיתונות" כוללת את רשת המקומונים, עיתון "כל ישראל" ואתר כל הזמן. והעורך הראשי שלה מזה 14 שנה הוא ינון פלח.

מקו עיתונות נמסר: "עובדי הקבוצה, העורכים, כתבי הרשת ומנהלי הקבוצה מברכים את הרב חיים כהן ומאחלים הצלחה והמשך עשייה מבורכת עבור כלל הציבור החרדי.

כבר בעבר ניסה חיים כהן לגשש הקמת עיתון חדש לציבור הספרדי שיהיה עיתון יומי ויחולק פעם בשבוע בחינם, לצורך כך נפגש אף עם יו"ר ש"ס אריה דרעי וגורמים שונים בתעשיית התקשורת החרדית. לאחר שכשלו המאמצים להקים עיתון חדש או להחיות את ביטאון ש"ס המיתולוגי "יום ליום" בשל חילוקי דעות עם הבעלים קובי מימון והחובות הרבים השוררים על העיתון, החליט כהן לרכוש חלק מרשת קו עיתונות, לצורך מימוש הרעיון.1 תגובות

מיין תגובות