מעבר לאתר המותאםהכנסת תדון באיומים על מפקדו של החייל היורה מחברון

איתי גדסי No Comments on הכנסת תדון באיומים על מפקדו של החייל היורה מחברון

ביום רביעי הקרוב תדון הכנסת בנושא ההסתה והאיומים על מפקד הפלוגה של החייל היורה • "רס"ן תום נעמן, שהעיד במשפטו של החייל הנאשם בהריגת המחבל בחברון, הפך יעד להתקפות פעילי ימין קיצוניים"

לאחר עדותו הופץ מספר הטלפון הנייד שלו בקבוצות וואטסאפ של פעילי ימין וברשתות חברתיות. בעקבות כך, סופג הקצין בימים האחרונים איומים והתנכלויות קשות
22:37
20.02.20
דוד קליגר No Comments on מוטי שטיינמץ מתכונן לפורים עם ניגון סלונימאי • האזינו

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

חברת הכנסת מירב בן ארי הגישה הצעה לסדר לאחר שהתקבלו איומים על חייו של רס"ן תום נעמן מפקד הפלוגה של החייל היורה מחברון. בעקבות אישור ההצעה לסדר, היא תעלה במליאת הכנסת ביום רביעי הקרוב.

בדברי ההסבר להצעה לסדר כתבה בן ארי: "רס"ן תום נעמן, שהעיד במשפטו של החייל הנאשם בהריגת המחבל בחברון, הפך יעד להתקפות פעילי ימין קיצוניים. לאור המקרה החמור הזה, אשר מסית ומאיים על קציני צה"ל יש צורך דחוף להעלות את הנושא על סדר יומה של מליאת הכנסת".

לאחר עדותו הופץ מספר הטלפון הנייד שלו בקבוצות וואטסאפ של פעילי ימין וברשתות חברתיות. בעקבות כך, סופג הקצין בימים האחרונים איומים והתנכלויות קשות. המשטרה עיכבה לחקירה אדם, שכתב לו בפייסבוק הודעה לפיה אם היה מפקדו "לא היה מצליח ללכת על רגליו יותר".

חה"כ מירב בן ארי (כולנו): "זהו נושא חשוב שצריך לעלות על סדר יומה של הכנסת, לא יכול להיות מצב בו קציני צה"ל ירדפו על ידי גורמים קיצוניים, יספגו אלימות מילולית קשה ולא יזכו לתמיכה מכנסת ישראל".0 תגובות