מעבר לאתר המותאם  סגן השר שהסתבך עם אמירה לטובת המועמד טראמפ

  סגן השר ענה לו מול אולם גדוש כולל תקשורת מכל העולם, שהוא דיבר רק על עובדות והאמת ושישראל לא מתערבת בבחירות הפנימיות בארה"ב.
  יעקב גרודקה No Comments on סגן השר שהסתבך עם אמירה לטובת המועמד טראמפ

  סגן מזכיר המדינה האמריקאי לשעבר ג'יימס רובין הגיב בזעם נגד דבריו של סגן השר קרא והאשים אותו בתמיכתו המוצהרת בטראמפ • הסיפור המלא

  השר איוב קרא
  סגן השר ענה לו מול אולם גדוש כולל תקשורת מכל העולם, שהוא דיבר רק על עובדות והאמת ושישראל לא מתערבת בבחירות הפנימיות בארה"ב.
  21:23
  02.08.21
  ארי טננבוים No Comments on הגיע הזמן לאהוב! יעקב שוואקי בקליפ חדש: "יבוא היום"

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  "יש לי בעיה וטראומה מהאביב הערבי, מדיניות שהובילה הגברת קלינטון כמזכירת המדינה האמריקאית בזמנו – דבר שגרם להתעצמות ההקצנה הדתית ולצמיחת דאע"ש שכל העולם סובל מכך וכמובן דבר שהפיל כמה משטרים ערביים נוחים למערב כמו תוניס, תימן, קדאפי, מובארק ועוד".

  אלה דברים שאמר היום סגן השר לשיתוף פעולה אזורי ח"כ איוב קרא, בפאנל המרכזי של ועידת ליברפול לכלכלה עולמית שנערכת במרכז הקונגרסים של העיר שדנה בהשפעת והטיפול של אירופה בפליטים מהמזרח התיכון בהשתתפות מאות אנשי ממשל ועסקים מכל העולם.

  סגן מזכיר המדינה האמריקאי לשעבר ג'יימס רובין שהשתתף בארוע ושעבד עם קלינטון בזמנו הגיב בזעם נגד דבריו של סגן השר קרא והאשים אותו בתמיכתו המוצהרת בטראמפ.

  סגן השר ענה לו מול אולם גדוש כולל תקשורת מכל העולם, שהוא דיבר רק על עובדות והאמת ושישראל לא מתערבת בבחירות הפנימיות בארה"ב.  0 תגובות