מעבר לאתר המותאם
1

ליצמן בהצעה לגפני: "מנו את אריה זיסמן לסגן ראש העיר בחיפה"

אבי יעקב No Comments on ליצמן בהצעה לגפני: "מנו את אריה זיסמן לסגן ראש העיר בחיפה"

יונת השלום העונה לשם יעקב ליצמן בהצעה לעמיתו מדגל התורה לפתרון משבר הסגנות בחיפה • מסלול א: בליטינטל מתפטר, זיסמן מתמנה ודגל משלמת בקדנציה הבאה • מסלול ב: בליטינטל חוזר לכסא ומשלם לדגל בקדנציה הבאה כל הפרטים

אלפר ויהב בימים אחרים
כזכור, יהדות התורה קבלה תפקיד של סגן ראש העיר בחיפה לאורך הקדנציה כאשר התפקיד אמור להתחלק בין אריה בליטינטל איש אגו''י ובין מיכי אלפר איש דגה''ת
16:55
14.07.20
שלמה ריזל No Comments on אל ערביה: מפקדי חמאס החליפו בתים לאחר עריקת מפקד הקומנדו

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

שר הבריאות יעקב ליצמן התאהב כנראה בתפקיד יונת השלום ולאחר שהצליח לפשר בין נתניהו לבנט בסוגיית מזכיר צבאי לחברי הקבינט הוא ממשיך מחיל אל חיל לנושאים מסובכים הרבה יותר כמו מי יהיה סגן ראש עיריית חיפה חצי קדנציה.

כזכור, יהדות התורה קבלה תפקיד של סגן ראש העיר בחיפה לאורך הקדנציה כאשר התפקיד אמור להתחלק בין אריה בליטינטל איש אגו"י ובין מיכי אלפר איש דגה"ת.

אלא שבין אלפר ובין ראש העיר החזק של חיפה יונה יהב ניטשת מלחמה ויהב הכריז הלוך וברור שאין סיכוי שאלפר יכהן תחתיו.

בניתיים התפטר בליטינטל כמסוכם וכמתחייב אולם התפקיד לא אוייש.

היום שולח יעקב ליצמן מכתב לעמיתו משה גפני ובו 2 הצעות כיצד לפתור את המשבר. ההצעה הראשונה לתת לבא בתור ברשימה את הסגנות. הבא בתור הוא כתב יתד נאמן אריה זיסמן שיכנס לתפקידו, כך על פי ליצמן, על ידי כך שבליטינטל יתפטר. התמורה להתפטרות יקבל בליטינטל בפעם הבאה מקום על חשבון דגל לחצי קדנציה.

ההצעה השניה היא לתת לבליטינטל את מחצית הקדנציה השניה ובתמורה לכך תקבל דגל התורה בפעם הבאה קדנציה מלאה בתפקיד סגן ראש העיר.

IMG-20160607-WA00530 תגובות