מעבר לאתר המותאם
1

החרדים לא ירכשו? • עיריית ערד משווקת 240 מגרשים

אבי יעקב No Comments on החרדים לא ירכשו? • עיריית ערד משווקת 240 מגרשים

העירייה מנסה להביא ציבור מבוסס לעיר ובכך לשמר את צביון העיר • גורמים בעיר מעריכים כי הציבור החרדי בערד שרוכש דירות במחירים קבועים לא ישתתף במכרז ובכך ישאיר את המגרשים לציבורים אחרים

מחירי המגרשים ינועו בין כ – 500 אלף ש''ח ל – 750 מ"ר, עד 1.2 מיליון ש''ח ל – 2 דונם, סכומים אטרקטיביים ביחס לעובדה שהמגרשים כוללים פיתוח ברמה גבוהה ואישורי בנייה לצימרים
20:24
25.11.20
קובי פינקלר No Comments on "לא נשקוט עד שנבין מה קרה לכם באוויר": הרוגי אסון המטוס הובאו למנוחות

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

מאבקי החרדים בעיריית ערד וחוזר חלילה לא מפסיקים. אולם ניתן לראות כי העירייה מנסה להביא ציבור מבוסס לעיר ובכך לשמר את צביון העיר.

היום פורסם כי העיר ערד ומשרד השיכון מעמידים למכרז 240 מגרשים בעלי היתרי בניה מידיים באזור הגבעות המזרחיות של העיר מהם נשקף נופו המרהיב של ים המלח.

המגרשים בגדלים של חצי דונם עד שני דונם מציעים אפשרות ייחודית לבניית צימרים וחדרי אירוח – הזדמנות נדל"נית אטרקטיבית המעניקה אפשרויות תעסוקה בתחום התיירותי.

בכל מגרש בשכונה החדשה קיימת אופציה לבניית עד 6 צימרים וחדרי אירוח בהתאם לגודל המגרש) (צימר משמעותו יחידת אירוח בשטח של כ – 40 מ"ר על פי הנחיות משרד השיכון ומשרד התיירות). אופציה זו מאפשרת הכנסה כלכלית תיירותית ייחודית, והזדמנות להרחבת מעגל ההכנסה המשפחתי.

מחירי המגרשים ינועו בין כ – 500 אלף ש"ח ל – 750 מ"ר, עד 1.2 מיליון ש"ח ל – 2 דונם, סכומים אטרקטיביים ביחס לעובדה שהמגרשים כוללים פיתוח ברמה גבוהה ואישורי בנייה לצימרים.

גורמים בעיר מעריכים כי הציבור החרדי בערד שרוכש דירות במחירים קבועים לא ישתתף במכרז ובכך ישאיר את המגרשים לציבורים אחרים.0 תגובות