מעבר לאתר המותאם
1

שלושה פלסטינים תכננו לבצע פיגוע ונלכדו עם תת מקלע

דוד לזר No Comments on שלושה פלסטינים תכננו לבצע פיגוע ונלכדו עם תת מקלע

הפלסטינים מדווחים כי עצרו את שלושת הפלסטינים שנעלמו בימים האחרונים ושהיה חשד כי הם בדרכם לפיגוע • השלושה נמצאו סמוך למעיין בכפר עארורה, מצפון-מערב לרמאללה כשברשותם רימוני יד ותת-מקלע

אילוסטרציה צילום: Flash90
כמה ימים לפני כן החל מצוד אחריהם לאחר שהתקבל דיווח על שלושה פלסטינים נעדרים ולאחר שאחד מעובדי הניקיון בעיריית רמאללה מצא תיק שבו מחשב נייד, טלפונים ניידים ותעודות זהות של שלושת הפלסטינים – מה שהעלה את חשד המנגנונים כי הם מתכוונים לבצע פיגוע.
22:20
09.07.20
צבי טסלר No Comments on התכנית הכלכלית: מענק לעצמאים ודמי אבטלה עד 2021

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

הפלסטינים מדווחים כי עצרו את שלושת הפלסטינים שנעלמו בימים האחרונים ושהיה חשד כי הם בדרכם לפיגוע. השלושה נמצאו סמוך למעיין בכפר עארורה, מצפון-מערב לרמאללה. כשברשותם רימוני יד ותת-מקלע.

הפלסטינים נלכדו לאחר שאיש המודיעין הכללי הפלסטיני זיהה קבוצת צעירים שהולכים בהרים באזור רמאללה. תחילה הוא חשב שמדובר במתנחלים יהודים והודיע על כך לממונים עליו.

כאמור, לאחר מעצרם זהותם התגלתה: באסל מחמד אלכארג' בן 33 מהכפר אלוולג'ה ליד בית לחם, מחמד עבדאללה חרב בן 23 מג'נין והישאר אלסיאג' בן 19 תושב חברון.

כמה ימים לפני כן החל מצוד אחריהם לאחר שהתקבל דיווח על שלושה פלסטינים נעדרים ולאחר שאחד מעובדי הניקיון בעיריית רמאללה מצא תיק שבו מחשב נייד, טלפונים ניידים ותעודות זהות של שלושת הפלסטינים – מה שהעלה את חשד המנגנונים כי הם מתכוונים לבצע פיגוע.

כמו"כ, בנוסף נמצאו בדירה את חפירה, גרזן ומכתב עם שיר פרידה.0 תגובות