מעבר לאתר המותאם
1

בשבוע של הגבלת שכר הבכירים: מנכ"ל בנק הפועלים עוזב

יוסי צלניקר No Comments on בשבוע של הגבלת שכר הבכירים: מנכ"ל בנק הפועלים עוזב

"עם הגיעי לגיל 60, אחרי 38 שנות עבודה בבנק, החלטתי שזה הזמן לפנות לאתגרים עסקיים חדשים, לאחר שהשלמתי את תוכנית הארגון מחדש של הבנק, ששמה אותו בעמדת זינוק מצוינת להתמודדות עם אתגרי העתיד"

צילום: סיון פרג'
עלות שכרו של קינן עמדה ב-2015 על 7.9 מיליון שקל. השכר הורכב משכר בסיס של 2 מיליון שקל, מענק בגובה 3.9 מיליון שקל , מענק הוני של 1.4 מיליון שקל והטבות נוספות והפרשות.

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

בעוד הכנסת אישרה השבוע את הגבלת שכר הבכירים, מודיע היום מנכ"ל הבנק המוביל בישראל, בנק הפועלים ציון קינן, על התפטרותו מתפקידו, כשנה וחצי לפני מועד סיום עבודתו הרשמי ולא שבע שנים בתפקיד.

הבנק מסר את ההודעה כנדרש לבורסה, מבלי לציין סיבה להתפטרות, ומניות הבנק בבורסה הגיבו בירידה קלה.

ציון קינן מסר כי "עם הגיעי לגיל 60, אחרי 38 שנות עבודה בבנק, החלטתי שזה הזמן לפנות לאתגרים עסקיים חדשים, לאחר שהשלמתי את תוכנית הארגון מחדש של הבנק, ששמה אותו בעמדת זינוק מצוינת להתמודדות עם אתגרי העתיד".

קינן הוסיף כי ימשיך לסייע לבנק גם בעתיד בכל עניין ונושא שאליו יתבקש והודה לבעת השליטה בבנק ולחברי הדירקטוריון בראשות יאיר סרוסי על האמון ושיתוף הפעולה. בהודעה לבורסה צוין כי יו"ר הדירקטוריון סרוסי וחבריו קיבלו את ההודעה בצער, וציינו את תרומתו לבנק, כמו גם את הישגיו הגדולים, והביעו תקווה להמשך שיתוף פעולה גם בעתיד.

עלות שכרו של קינן עמדה ב-2015 על 7.9 מיליון שקל. השכר הורכב משכר בסיס של 2 מיליון שקל, מענק בגובה 3.9 מיליון שקל , מענק הוני של 1.4 מיליון שקל והטבות נוספות והפרשות.

קינן החל את דרכו בבנק הפועלים בתפקיד זוטר, ובמשך השנים מילא שורה של תפקידים מגוונים שסייעו לו להכיר היטב את מערכת הבנקאות בכלל ואת בנק הפועלים בפרט, ובהם: מנהל בית הספר להדרכה בנקאית, מנהל אגף משאבי אנוש, מנהל אזור הדרום, מנהל אגף בנקאות קמעונאית, משנה למנכ"ל והממונה על חטיבת משאבי אנוש ולוגיסטיקה, הממונה על החטיבה הקמעונאית, מ"מ מנכ"ל והממונה על החטיבה העסקית ועוד.0 תגובות