מעבר לאתר המותאם
1

קריסת 'פלאפון' • לקוחות זועמים: "הרסו לנו את היום"

ארי וידר 2 Comment on קריסת 'פלאפון' • לקוחות זועמים: "הרסו לנו את היום"

לקוחות רשת פלאפון והרשתות ש"רוכנות" על האנטנות של פלאפון, רמי לוי ווuאלה מובייל, חוו היום קשיים בקבלת והוצאת שיחות • רבים מהלקוחות צפויים להמשיך ולחוות קשיים גם בשעות הקרובות

צילום: Orel Cohen / Flash90
מנכ"ל פלאפון הודיע כי החברה תפצה את לקוחותיה בגין התקלה, אולם טען כי העניין יטופל רק עם סיום התקלה
10:49
23.10.20
ישראל רובין 2 Comment on הטיחה ביועמ"ש: "פרשת משפטים בושה" – ועוכבה לחקירה בשבת

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

לקוחות רשת פלאפון והרשתות ש"רוכנות" על האנטנות של פלאפון, רמי לוי ווuאלה מובייל, חוו היום (שני) קשיים בקבלת והוצאת שיחות, זאת עקב שריפה שפרצה במתקן חברת פלאפון בפתח תקווה, אולם רבים מהלקוחות צפויים להמשיך ולחוות קשיים גם בשעות הקרובות, כך מסר מנכ"ל חברת פלאפון רן גוראון במסיבת עיתונאים מיוחדת שכינס עקב התקלה הנדירה.

גוראון הדגיש שהתקלה טרם הסתיימה וכי האירוע נמשך. "המעבר למתקן השני לא אוטומטי, וצריך לרשום את הלקוחות מחדש. מלבד העברת הלקוחות למתקן רמלה נקטנו בעוד מהלכים שכוללים הרחבה של צירים, עיבוי רשת ועוד מהלכים אחרים. כעת, רוב לקוחות החברה מקבלים שירות טוב, בשעות הלילה המצב יהיה עוד יותר טוב, אבל רק תוך כ-24 שעות הרשת תהיה בתפקוד מלא", אמר.

מנכ"ל פלאפון הודיע כי החברה תפצה את לקוחותיה בגין התקלה, אולם טען כי העניין יטופל רק עם סיום התקלה.

איש עסקים חרדי אשר הסלולרי שלו מושבת מהבוקר אמר לאתר 'קול חי': "כל יום העבודה שלי השתבש לחלוטין. הייתי מנותק עד לשעות הצהריים המאוחרות, וגם אחרי שכבר יש לי שיחות, עדיין איני יכול לקבל ולשלוח הודעות וכך גם הגלישה".

לחברת פלאפון למעלה מ-2.5 מיליון לקוחות וזאת מלבד מאות אלפי לקוחות נוספים ש"רוכבים" על שירותיה באמצעות חברות הסלולר וואלה מובייל ורמי לוי תקשורת.2 תגובות

מיין תגובות
  1. 2

    גם אני לא הצלחתי לתקשר בתור מנוי של רמי לוי זה מאד מאכזב ומקוה לשיפור ולפיצויים הוגנים

  2. 1

    הלקוחות צריכים לשמוח ולהודות לה' שניתק אותם מהבל הבלים