מעבר לאתר המותאם
1

איך הטכנולוגיה מסייעת למשבר התיירות בישראל?

קובי פינקלר No Comments on איך הטכנולוגיה מסייעת למשבר התיירות בישראל?

בצל המשבר בתיירות הנכנסת • באתר התאחדות המלונות בישראל מפרסמים כ- 200 בתי מלון ברחבי המדינה מבצעים לישראלים במחיר של עד 225 ₪ לאדם על בסיס לינה וארוחת בוקר • באו לנפוש

צילום: Flash 90.
"השינויים הטכנולוגיים הרבים בבתי המלון מבוססים על שקיפות וניהול תקין, והם עומדים בסתירה לעולם הדיגיטלי של משכירי הדירות לתיירים, שעובדים כחלק מה'כלכלה שחורה'"

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

בצל המשבר בתיירות הנכנסת, נפתחת היום ועידת המלונאים, שתעסוק בהשפעת הטכנולוגיה על התיירות והמלונאות. על רקע הוועידה, תתפרסם היום מודעה הקוראת לציבור הישראלי לצאת לנופש בארץ וליהנות מהמחירים המיוחדים בימים אלו בבתי המלון.

השנה תתרכז הועידה במהפכה הטכנולוגית, שמשנה את פני התיירות ועולם המלונאות ובהשפעתה העצומה על תחומי השיווק, המכירות, שירות הלקוחות, חווית האורח, ביקורות האורחים על בתי המלון ושימור הקשר עם האורחים, גם לאחר הצ'ק אאוט.

לדברי אלי גונן, נשיא התאחדות המלונות בישראל, "למרות שאנחנו מתמודדים תקופה ארוכה עם משבר בתיירות הנכנסת, אנו בוחרים להיות אופטימיים ולהקדיש את הועידה בעת הזו דווקא לנושאים מקצועיים. הועידה תתמקד בעולם החדש, שבו אנו חיים, ובדרך שבה משתנה המלונאות כנגד עינינו בזכות טכנולוגיה מתקדמת, שמייעלת את מערכי השיווק והמכירות, ובעיקר כדי לספק לאורחים חוויה מוצלחת ונעימה. אנחנו המלונאים תקווה שגם משרד התיירות יאמץ יותר כלים טכנולוגיים אפקטיביים לשיווק ישראל בעולם, במסגרת תקציב השיווק הגדול שעומד לרשותו".

ואגב, אומר גונן כי "השינויים הטכנולוגיים הרבים בבתי המלון מבוססים על שקיפות וניהול תקין, והם עומדים בסתירה לעולם הדיגיטלי של משכירי הדירות לתיירים, שעובדים כחלק מה'כלכלה שחורה'".

בין אורחי הועידה יהיו מנהלי חברות טכנולוגיות, שמפתחות כלים יישומיים לבתי המלון, בהם: מייקל מנזל, סגן נשיא חברת TRUST YUO מגרמניה, המתמחה בהשפעה על חוות הדעת של אורחי בתי המלון באתרי ההזמנות הבינלאומיים, בדרך שמייתרת את שיטת הדירוג המסורתית של בתי המלון, ערן ואנונו, מנכ"ל חברת לייבפרסון ישראל, שמפתחת כלים דיגיטאליים מסנג'ים (צ'טים) בעולמות תוכן צרכניים, לרבות לתחום בתי המלון וגל ברקת, מנכ"ל חברת Routier, שמפתחת טכנולוגיה להפיכת ה-wi fi לנגיש. בועידה ישתתפו גם רונן ניסנבאום, סגן נשיא הילטון – רשת מלונות היוקרה באמריקה, שישתף את המלונאים בחידושים הטכנולוגיים העדכניים ביותר ברשת הילטון ובתחרות מול אתרי ההזמנות הרב לאומיים וגם נציגי דור העתיד במלונאות, שמרכזים את פעילות הדיגיטל ברשתות: נדב פתאל, בנו של דוד פתאל, דניאל פדרמן, בנו של מיקי פדרמן ורועי ויינר, בנו של רפי ויינר.

על רקע הועידה תפרסם כבר היום, התאחדות המלונות בישראל מודעה המחזקת את המבצעים הקיימים בבתי המלון ותקרא לציבור הישראלי ליהנות מאביב של מבצעים. באתר התאחדות המלונות בישראל מפרסמים כ- 200 בתי מלון ברחבי המדינה מבצעים לישראלים במחיר של עד 225 ₪ לאדם על בסיס לינה וארוחת בוקר, במחיר של עד 300 ₪ לאדם ובמחיר של עד 450 ₪ לאדם.

נועז בר ניר, מנכ"ל התאחדות המלונות בישראל מסביר כי" הישראלים עומדים לצדנו בתקופות של משברים וקשיים וגם בעת הזו. בימים אלו המחירים נוחים ואני מזמין את הציבור לצאת ולנפוש בישראל".0 תגובות