מעבר לאתר המותאם
1

העצור החסידי בברזיל • חשש גדול בקרב העסקנים: "התנאים שם קשים"

ארי וידר No Comments on העצור החסידי בברזיל • חשש גדול בקרב העסקנים: "התנאים שם קשים"

בכירי הקהילה היהודית בברזיל לצד משפטנים עושים בימים אלו מאמצים כבירים להביא להקלת תנאי כליאתו של אברך חסידי ממרכז הארץ • עו"ד ציבין: ברזיל עומדת בסטנדרטים של המדינות המערביות

צילום: Miriam Alster/Flash 90
עו"ד מרדכי ציבין שמטפל שנים רבות בעצורים ישראלים בחו"ל, ביניהם גם בברזיל מספר כי "התנאים בברזיל הינם קשים. הברחת חומרים מסוכנים נחשבת לאחת העבירות החמורות במדינה"
15:06
26.11.20
איתי גדסי No Comments on מידת הדין: ארבל לנציב: מדוע הוגש כתב אישום על טעות של 4 ש"ח

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

בכירי הקהילה היהודית בברזיל לצד משפטנים עושים בימים אלו מאמצים כבירים להביא להקלת תנאי כליאתו של אברך חסידי ממרכז הארץ, אשר נעצר במעבר הגבולות בין בוליביה לברזיל, כשברשותו חומרים מסוכנים.

מפרטים שהגיעו לאתר 'קול חי' עולה כי בני משפחתו לא עודכנו על מעצרו ורק לאחר מספר ימים שבהם לא יצר האברך קשר עם בני משפחתו בישראל, הם החלו לברר ולעשות מאמץ להביא למידע אודותיו, ואז התגלה דבר כליאתו.

החומרים המסוכנים נתגלו בכבודתו של האברך בעת שעבר שחפציו עברו שיקוף במכשיר הרנטגן שבמעבר.

תחילה הוחזק האברך על ידי המשטרה הפדרלית בברזיל, ולאחר מכן הוא הועבר לבית כלא המרוחק שעות טיסה ממרכז ברזיל.

עו"ד מרדכי ציבין שמטפל שנים רבות בעצורים ישראלים בחו"ל, ביניהם גם בברזיל מספר כי "התנאים בברזיל הינם קשים. הברחת חומרים מסוכנים נחשבת לאחת העבירות החמורות במדינה".

לדברי עו"ד ציבין "ברזיל עומדת בסטנדרטים של המדינות המערביות בכל הנוגע לזכויות אדם ולא נופלת מהרמה של המדינות המערביות באירופה וכך גם המערכת המשפטית".0 תגובות